Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hivatalosan beszélek, ez mit...

Hivatalosan beszélek, ez mit is jelent?

Figyelt kérdés
Többen is mondták már, hogy eléggé hivatalosan beszélek (legfőképpen a hangomra értették, szerintem), és hogy mindig olyan komolynak, összeszedettnek tűnök. Ennek van valami haszna is? 18/L vagyok. :)

2014. márc. 26. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

mondjuk tárgyaláson, céges megbeszéléseken jól jön...

Annyit jelent, hogy nem beszéslz lazán, hanem formálisan (gondolom én), mint valami munkahelyen, vagy tárgyaláson.. persze lehet, hogy nincs igazam :)

2014. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%
HÁT MAJD AHOGY MEGTANULTÁL HIVATALOS LENNI, TANULJ MEG BOHÓKÁS, ÉS LAZÁBB LENNI... HOZZÁ ÁLLÁS KÉRDÉSE...
2014. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nekem is mondták már. :D

Nálam a szókincsre, megfogalmazásra értették.

Pl. nem úgy fejeztem ki magam, mint a többiek, hanem sokkal finomabban, illetve sok olyan szót használok, amit ők nem értenek.:)

Szerintem az a haszna, hogy a nálad idősebb emberek - pl. tanárok - nagy része sokkal komolyabban fog kezelni, mint a kortársaidat. Legalábbis nálam ez van.:)

14/L

2014. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy vélik, egy bizonyos aspektusból, hogy diplomatikus módon fejezed ki magadat.


Lennél olyan kedves megmondanád, hogy merre találom a toealett papírt?


ahelyett, hogy..


Oszt szarócsík vane?

2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!