Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy...

Hogyan derítsem ki, hogy vonzódom- e a pasikhoz?

Figyelt kérdés

Na, szóval 14 éves lány vagyok és az egyértelmű, hogy vonzódom a lányokhoz, de a pasikhoz, azt nem tudom.

Adjatok tippet!!



2014. márc. 27. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Próbáld ki!

2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is ez a bajom :-(
2014. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joe Makepeace ***** válasza:

Ezt "ki kell deríteni?"

Fogadj magánnyomozót

2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem volt baratnom! Ki szeretne lenni?
2014. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írjál rám, beszélgessünk és ki fog derülni. :)
2014. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress neten egy 20 körüli fiút, aki szeret emailezni, és nem bánja, ha mesélsz neki ezekről az érzésekről. Akkor majd kiderül, hogy hozzá pl. tudnál-e úgy ragaszkodni, mint egy lányhoz. Nem kell testi kapcsolat, csak azért kell, hogy egy kicsit ráláss a másik oldalra is.
2014. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy testi vonzódás kell ahhoz, hogy kiderítsd. Mármint azzal könnyebb, hiszen nem kell ismerned az illetőt, elég csak látnod, hogy bejön-e külsőleg, ezt meg minden egyes emberrel eljátszhatod, aki szembe jön. De ez nyilván eddig nem volt, hiszen akkor nem kérdeznéd, és ha nem volt, akkor elég sanszos, hogy nem is lesz... :/ De lehet, hogy csak későn érsz.

Az, hogy beszélgetsz valakivel, és hogy tudnál-e hozzá vonzódni, az szerintem hülyeség, mert egy ember a millióból semmit nem mondd statisztikailag... No meg, h nem láttad még soha, akkor megint nem annyira lehet vonzódni hozzá, vagy ennyi erővel akkor már lány is lehetne... Hisz csak beszéltek.

Szóval szerintem inkább várd meg, hogy egyszer valaki csak megtetszik külsőleg, vagy pár év múlva lehet, hogy ha már be is indulsz rájuk, akkor lehet, hogy könnyebb lesz, de nem is annyira kell ezt kideríteni, majd jön magától. Ha meg nem, akkor meg nem. Addig szerintem nyugodtan tekintheted úgy, hogy a fiúk nem vonznak.

2014. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, csak pár évvel később, addig biztos voltam benne, hogy csak a lányok vonzanak. Egyszerű volt a megoldás (és ez nem tanács!),lefeküdtem egy sráccal, annyira nem érdekelt az egész hogy kb egy percig tartott összesen,gusztustalan és visszataszító volt (bocsi fiúk), azóta megint biztos vagyok magamban, nem vonzanak a férfiak és kész. Ha úgy érzed, hogy el tudsz képzelni bármi komolyat egy sráccal testileg, talán vonzanak, de az én esetemben kevés volt hogy jó pasi volt és el tudtam vele képzelni a szexet,mert gyakorlatban már nem működött.

Szóval a helyedben csókolóznék egy sráccal vagy megpróbálnék kialakítani egy kapcsolat-szerű dolgot, és kiderülne minden,a testi és lelki rész is... De ez csak egy ötlet, ha tényleg nagyon bizonytalan vagy. Vagy b terv hogy vársz, amíg biztos nem leszel benne,hogy mit érzel ki iránt :)

2014. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!