Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számotokra mien az ideális barát?

Számotokra mien az ideális barát?

Figyelt kérdés
16 éves srác vok és nincs egy barátom se :S pedig mindenkivel nagyon jol kijövök de egy igaz barátom sincs akivel eltudnék hülyülni társaságba menni vagy fel a városba... aki volt azzal nem illettünk össze most börtönben van... csak lány barátaim vannak de kellenek haverok igaz barátok ...nem azt kérem h mondjtáok meg h h kell barátot szeezni csak annyit h nektek mien a viszonyotok a legjobb barátotokkal/barátnötökkel??köszi
2009. dec. 18. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én is 16 vagyok és nincs barátom, túl idegesítőek lennének, suliban elég belőlük azon kívül nem kell
2009. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra olyan az ideális barát,akivel mindig együtt tudok lenni,mindig tudok vele beszélgetni,bárhol,bármikor,bármiről, általában mindig hozzám hasonló jellemű emberekkel tudok jól összebarátkozni
2009. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátommal mindent meg tudok beszélni bárhol,bármikor. Mindent elmondhatok neki, szó szerint mindent, semmi titkunk sincs egymás előtt, bármikor számíthatok rá, ha ő bajba kerül akkor kiállok mellette és ez fordítva is igaz, amiben tudunk segítünk egymásnak, ha valami gondunk van a másikkal azt inkább megbeszéljük és túllépünk rajta. És még sorolhatnám.


17/F

2009. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ideális barátnak szőrős a füle, szeret gömbölyödve aludni,utálja az embereket, négy lába van, és szeret ugatni. :) <3 Ez nem vicc.

No de az emberi barátaimmal elég bizalmas a viszonyom. De nem azért mert megbízok bennük (természetesen meg is bízok hiszen anélkül nem is foglalkoznék velük)hanem azért mert engem nem érdekel ki mit gondol. Nekem nincsenek olyasféle titkaim, mint pl elvált szülők, rossz emlékek, botlások stb. Mert egyszerűen nem érdekel mit gondolnak ha elmondom. Nincs ebben semmi ciki. Azt is mindig megmondom hogy mit gonodolok a másikról, de hogy mi jár a fejembe azt nem nagyon tudják, már csak azért sem mert bonyolult elmagyarázni. :D Szoktunk együtt menni sétálni, vásárolni, iskolába stb. Ha kell segítünk egymáson, sokat beszélgetünk de én nem szeretem ha túlságosan rám akaszkodnak.

2009. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éve van 'legjobb' barátom, 1 percet nem voltunk még összeveszve. mindent megbeszélünk szinte, rengeteget vitázunk, de nem vesszük komolyan a másikat. Szal egymást nem bántjuk meg. Nem tudjuk. Max kiröhögöm, és visszamondom :) 1-2 normát persze be kell tartani, és kész.
2009. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Olyan mint a józsi barát!
2009. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak tesóm ilyen, benne tudok bízni, vele beszélek meg általában mindent, vele szeretek lenni.
2009. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
8 éve ismerem a barátomat. Mi sem tudjuk egymást megbántani. Bárhol bármivel elhülyéskedünk. Már olyanok vagyunk mint a testvérek.
2009. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kutyám a legjobb barátom ... nem baj ez, én se titkolom :D

Az "emberbarátaim" igazából nem is a barátaim...csak annak mondom őket...néhanapján elmegyünk együtt valahová, megbeszélni majdnem semmit se szoktunk, állandóan összeveszünk és még soha nem álltak ki mellettem, viszont én már nagyon is sokszor megtettem ezt...szóval.. nekem milyen az ideális barát?

- hallgassa meg amit mondok, cserébe én is meghallgatom

- ott segítek neki ahol tudok, ő ugyszintén

- ha kiállok mellette, viszonozza

- hűséges legyen

- legyenek közös témáink


hát nagyjából ezek...és itt akkor láthatjuk is hogy miért a kutyám a legjobb barátom :D :D ő meghallgat, megvéd, hűséges...kell ennél több?

2009. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm h megosztottátok velem ezeket a dolgokat igy karácsonykor igazán sz@r egyedül de remélem jol fogjtáok érezni magatokat boldog karácsonyt:)
2009. dec. 20. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!