Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az ideális (lány) barát? L/21

Figyelt kérdés
mi Nektek az igazán fontos egy csajban,mik azok a tulajdonságok amiket bírtok?már ha mindkét fél csak barátként kezeli a másikat...hogy közeledjek egy fiúhoz,hogy ne értse félre??
2011. febr. 16. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs barátság két különböző nem között....De tapasztald ki és megtudod! max csak haver... Akivel néha spanolva vagytok,elmentek 1et hülyülni másokkal pl.
2011. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Animefan25 válasza:
Amit én bírok egy lányba hogyha közös a humorunk mindig van miről dumálni hülyéskedni és persze nem azt mondom hogy legyen modell de egykis szépség és jóindulat sem árt persze hha barátkozni akarsz vele v,meik barátnőddel lépj be a ,,haveri körébe"
2011. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-Számomra ne legyen vonzó, és fordítva sem.

-Ne teljesen azonos hullámhosszon ketyegjünk, mert abból is csak szerelem lesz.

-Ne kelljen folyamatosan mellette lennem, illetve ne legyek rákényszerítve (pl suli, munkahely), mert ez előbb-utóbb szintén szerelemhez vezet.

2011. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drágám, ha a férfiak most felsorolják az igényeiket, reggelig itt fogunk ülni!
2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet abban hogy ne legyen vonzalom. Ha nincs, akkor rohadtul nem kell lány barát, mert akkor ugyanaz mint a spanok. Ha nem vonz mint nő, akkor a véleményét nem érzem hitelesnek "a nők" szempontból, pedig lány barát azért kell, mert megvilágítja a dolgok női oldalát. Legyen kedves, megértő és objektív, de lehessen vele játszani. 23F
2011. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

17.24 abszurd nem értek veled egyet. Egy lány akkor is lány,ha nem szép. A szépség meg teljesen más minden számára. Meg ne k*rvát akarj tartani,hanem tényleg barátot.


Amúgy van fiú-lány barátság. Miért ne lehetne? Évek óta van barátnőm és egy percig nem gondoltam úgy barátnőimre,hogy bármi gyengéd vagy érzelmi szál fűzzön bármelyikőjükhöz. Szóval teljesen lehetséges fiú-lány barátság.


Amúgy amik a fontosak:

-tudjak bízni a másik félben.

-ne nézzen rám úgy,mint potenciális fiúra (ne legyen IQ-fighter,mert ugyebár az átlag lány azt hiszi,hogy csak a szépsége miatt lóg vele akárki...)

-egy értelmi szint


A többi meg teljesen már a sráctól függ. Mivel hűséges és szerelmes vagyok barátnőmbe/höz ezért sosem gondoltam tovább a barátságot.


Szerintem...

2011. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:24 vagyok. Saját véleményem amit írtam. Igazából nekem testvér szintű 3 fiú barátom van, volt valamikor lány barát is, de az már a múlt. Haverok vannak persze lányok, de olyan akire számítok, olyan nincs. Nem is mondtam, hogy szép legyen, de tudjon olyan lenni, hogy vonzódjak hozzá. Ettől érzem hiteles nőnek őt és vele együtt a véleményét. Na.
2011. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!