Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeritnetek mit tegyek? Vagy...

Szeritnetek mit tegyek? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
VAn egy barátnőm, nagyon szeretjük egymást, legjobb barátnők vagyunk már vagy három éve, mindig kiállunk egymásért, jókat hülyülünk, nagyon jól elvagyunk egymással. Csak az a baj, hogy mostanában kicsit fura a barátnőm. Egyre többet veszekszünk (eddig is veszekedtünk, de azok nem voltak ilyen komolyak, sőt!) és egyre jobban kezd hasonlítani egy lányra, aki a suli k**vája. NAgyon kedves, és aranyos lány, és mostanában egyre lehangoltabb, furcsább, és mindig azt hiszi, hogy neki sokkal nehezebb mint nekem, pedig ez nem igaz. Egy csomó oylan dolgokat mond nekem, amit régen mongyuk nem mondott volna, és amik teljesen értelmetlenek. Kezd önző és egoista lenni, kezd kicsit "k***ásodni". Én ezt meg akarom akadályozni, mert nagyon jó barátnőm, és tudom hogy ő nem ilyen valójában,d e ha így folytatja, lehet hogy hamarosan vége lesz a barátságunknak. Légyszi segítsetek, szerintetek mit kéne tennem? AVgy én vagyok túl aggodó?
2009. dec. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd a p*csába. Nem érdemes foglalkozni ilyenekkel , a személyisége mindenkibe bele van írva csak lehet később alakul ki teljesen. Keress más barátnőt.
2009. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha majd beképzelt kis riba*c lesz legyen vége a barátságotoknak.
2009. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van r.b.nc barátnőm.De én nem vagyok az.Nem foglalkozok vele olyan sokat.Érzékeltettem vele,hogy már nincs annyira szükségem rá.Majdnemhogy lekoptattamXD
2009. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ááááá nem, félreértitek!!! Ő nem ribanc, egyáltalán nem! NEM AZ!!! NEM AZ A TÍPUS! Csak van egy r*banc lány a suliban, és nagyon népszerű, és a barátnőm elkezdett olyan fotókat csinálni mint ő meg ilyenek, szóval ő nem r*banc, csak félek, hogyha így folytatja az lehet :S
2009. dec. 19. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem is majdnem ez volt, aztán hopp, 2hónap és elvesztettem a 4éve legjobb bnőmet, csak ott az egész közeg közrejátszott...=/

Sztem várd meg a kifejletet, ugyis eldöl majd h mi lesz...Ha már vége kell lennie, azt érzed.=)

2009. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!