Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nyerhetném vissza az...

Hogyan nyerhetném vissza az önbizalmamat? 15/F

Figyelt kérdés
Az egész egy éve kezdődött. Van 1-2 haverom/barátom, akik elkezdtek - gyerekesen mondva - csúfolni. Stílusosabban öltözködöm, mint ők, nem olyan mély a hangom, és egyből meleg vagyok..alap... Egy ideig bírtam is, de mostanra eljutottam odáig, hogy alig van önbizalmam..Még a lányoknál is.Régebben volt annyi önbizalmam, hogy elhittem, ha azt mondták, hogy helyes vagyok, mostanra azt se. És mielőtt leírnátok, hogy hagyjam a barátokat ott, leírom, hogy normálisak, csak nem tudom. Nem akarok kilépni meg semmi, mert jó velük lenni, csak gyyakran rájuk jön az 5-10-15 perc, és akkor elviselhetetlenek.
2014. ápr. 7. 19:05
 1/1 anonim válasza:
Ne hogy ettől ne legyen önbizalmad, most mit érdekel téged ki mit mond,ez a te életed és te tudod hogy nem vagy az. Annyit mondj, hé ez az én testem azt veszek fel amit akarok. Sztm meg csak féltékenyek. És amúgy is minden emberbe van hiba 15 évesen nem mély a hangod és még van időd.
2014. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!