Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Nem hiszek a szerelemben. Nem azért, mert csalódtam, hanem azért, mert nem hiszem, hogy létezik. Számomra biztos nem... Ha összejövök valakivel, nem úgy vagyok mint a többiek, hogy annál jobban megszeretem, minél több időt töltök vele, hanem én annál jobban megunom. Nem birom a romantikát és egy szerelmes férfi számomra b.zis.

Engem olyanok vonzanak, akik "tiltottak", de azok is csak addig amíg tényleg tiltottak maradnak. Ha már ott tartunk, hogy nincs egymás előtt titkunk, szégyellni valónk, egyszerűen elhidegülök az illetőtől, mert már nem tud érdekes lenni, akármennyire is szeret. Másnál is van ez így? Persze a barátsággal más a helyzet, a barátaimhoz mindig hű maradok, pont az ellenkezője.

Egy lány


2011. ápr. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem értél meg a szerelemre. Hány éves vagy?
2011. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz lehet neked :(
2011. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szintén ez van csak én fiú vagyok
2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hmm elég érdekes, ilyen korban már minden lány megérett. Engem egyszerűen taszítanak az ilyen dolgok, nem tehetek róla. Szerintem ilyen a személyiségem.

16 éves vagyok

2011. ápr. 5. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba bennelennél?:) Ha igen dobj egy levelet.


18F

2011. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uhh, nem irigyellek, rossz érzés lehet. Nem lehet, hogy csak még nem találkoztál olyannal, akibe igazán szerelmes lennél? Csupa unalmas, legalábbis téged nem igazán érdeklő emberrel biztosan ez van, de mindenkivel? Furcsa lenne...
2011. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is ilyen voltam mig meg nem szereztem, kellett. mikor megvolt dobtam. nem tudtam 3 napnál tovább lekötni magam. volt hogy naponta mással voltam. most 24 vagyok, vőlegényem van, és szerelem volt első látásra. Neten találkoztunk, és már az első leveléből tudtam, hogy ő más lesz. Az első találkozáskor, pedig tudtam, hogy ő lesz a férjem....
2011. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!