Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nő mit néz általában egy...

Egy nő mit néz általában egy férfiban? [Már mint milyen "tulajdonságokat"? ]

Figyelt kérdés
Vagy csak tényleg a "pénzt & tényleg csak a "kocsit"...
2009. dec. 21. 12:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a kinézet alig számit valamit... fontos hogy vicces legyen és hogy okosabb legyen nálam, hogy mindig mindent tudjon amit én nem, és meg tudja mondani...:) persze fontos hogy kedves legyen, és figyeljen rám, de ne akaszkodjon rám... A pénz és a kocsi a LEGUTOLSÓ ami érdekel, a ruhák sem számitanak, kit érdekel hogy milyen márka, ha ami belül van (a lelke) az romlott...
2009. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

22 éves lány vagyok:

-ÉRETT gondolkodású férfiak előnyben

-a discostílus, bulibuli, ivászat kombináció nálam esélytelen

-kocsival és pénzzel senki nem tud meghódítani engem


- Ami fontos, hogy INTELLIGENS legyen, és értse a HUMORT. Ez szerintem nagyon fontos, mert ha humor van, akkor természetes lehet az ember. (én legalábbis)

- Legyen ÁPOLT. Figyelni szoktam a kezeket, és elég riasztó a hosszú köröm számomra. Valamint a koszos cipő.

-FÉRFIAS TEMÉSZETESSÉG:

KÜLSŐ: semmi szoli, szemöldökszedés, hajvasalás, körömfestés...Szerintem egy kócos haj sokkal vonzóbb, mint egy olyan séró amiről lerí, hogy órákat töltött a tükör előtt. Jó ha SPORTOS, de ne fehérjeturmixos testépítő legyen. Ez is csak a természetes keretek között. Jobb, ha kinn a természetben izzad, mint a konditeremben.:)


BELSŐ: határozottság, érezhessem, hogy meg tud oldani dolgokat, és ne engem használjon pajzsként a felénk szaladó kutyák láttán. :)


/hasonló érdeklődés, nálam magasabb, gyerekbarát, keresztény...ilyesmik a számomra fontosak: remélem segítettem:)/

2009. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Általában ezt várom el egy srástól:legyen inteligens,vicces,de nebántson meg vele senkit,legyen bátor,hűséges,kitartó.Ezek a belső tulajdonságok úgy nagyjából.Külsőre csak 2 van:legyen magas és nelegyen kopasz.
2009. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!