Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az élet értelme? Kérlek...

Mi az élet értelme? Kérlek írjatok valami használható dolgot mert már nem értek semmit!

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
jobb esetben az, hogy valóra váltsd az álmaidat, akármilyen nehézségekbe ütközöl is. meg talán hogy bizonyos érzéseket őrizz amíg élsz.
2009. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

gépezz minél kevesebbet, és akkor majd elkezdesz rájönni...velem is így volt


20/F

2009. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Az hogy úgy élj h ha majd eltávozol akkor boldogan tudj visszagondolni az életedre lelkiismeretfurdalás és bűntudat nélkül. Próbáld ki magad minél több dologban, használd ki a lehetőségeidet
2009. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
majd rájösz. mindenkinek más.
2009. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Már én is nagyon sokat gondolkodtam ezen és mindig ugyan oda lyukadtam ki!

Nem a te jóléted! A jövőért élünk. Meg kell tanulnunk szenvedni, tűrni és harcolni. A mi feladatunk megteremteni a járható utat a következő nemzedéknek, életnek.

Szerintem okkal vagyunk itt, nem csak hogy éljünk és meghaljunk. Valami készülőben van, aminek mi csak 1 töredéke vagyunk. Mire kirakódik az egész mozaik, mi emberek már rég a feledésbe válunk.

Mi vagyunk az építő munkások, akik lerakják a járdát, azért, hogy a többi ne a sárba a latyakba mászkáljon.. :)

Amúgy meg irányíthatod úgy is, hogy neked is jó legyen, de ahhoz már csecsemő korodba el kellett volna kezdenek dolgozni. :D

2009. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem csak anyni h élvezd ki midnen pillanatát:D
2009. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a mi életünknek pont annyi értelme van, mint a tiszavirágénak. Nem tudhatjuk, lehet hogy van értelme lehet hogy nincs. de én nem nagyon szoktam ezen gondolkozni. Régebben sokat törtem rajta a fejem, de ma már nem érdekel. Egyszerűen boldog tudok lenni ha segítek másokon, vagy akár csak apró szívességeket teszek és látom rajtuk h jól esik nekik. Ebben találtam meg az élet értelmét, abban h másokat teszek boldoggá.

(persze nem vagyok ilyen szélsőséges ember, alapjáraton normálisan gondolkodok, de azt most nem lenne időm leírni)

16/L

2009. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondold át, mi a legnehezebb dolog az életedben. Valami olyasmi, ami sosem ment neked igazán... nah azt valósítsd meg. Lehet, hogy rámegy legalább 20-30 éved, de akkor már volt értelme élned.
2009. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42
2009. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi az élet értelme? Télleg nem tudom. Ha jól belegondolunk erre szerintem senki sem tud olyan választ adni ami mindenkinek megfelel. Viszont valami csak van ha vannak emberek akik éreznek és van egy világ amiben léteznek. Sok kérdés van amire nem tudjuk a választ , de talán ez így normális. Talán az élet értelmét nem keresni kell hanem nekünk kell értelmet adnunk az életünknek...

Törekedj a boldogságra és legyél vidám ;)

16/L

2009. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!