Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 évesen nehéz megváltozni?

20 évesen nehéz megváltozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Nehéz,de nem lehetetlen.
2014. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz.
2014. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor egy örök szerencsétlen leszek
2014. ápr. 26. 18:25
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy nehéz, de sosem késő. Ha úgy érzed változtatnod kell, változtass. Ne törődj bele, mert csak egyre rosszabb lesz... Egyre jobban halad az idő előre és csak idősebb leszel, és már tényleg nehéz lesz megváltozni (de akkor is meglehet, csak egyre nehezebb)Ne add fel.
2014. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Miben szeretnél változni kedves kérdező?


Szerintem ideális korban vagy a változáshoz. Feltételezem már túl vagy az érettségin, van egy kialakult gondolkodásod, és talán most döbbentél rá valamire, amit eddig nem láttál, vagy másképp gondolkodtál róla. Ez ebben a korban szerintem normális. A változáshoz az első lépés, hogy felismerd, hogy szeretnél. Én is ezidőtájt változtam nagyot.


Ha megírod miben, megpróbálunk tanácsot adni.

25F

2014. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. ha egyszerre akarsz 150 dolgon változtatni, akkor kb lehetetlen. De ha kis lépésekben haladsz, akkor lehetséges.


+


Kérdés, hogy min akarsz változtatni. Olyanná akarsz válni, amit tudat alatt elutasítasz, az szintén nem fog sikerülni.

2014. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!