Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdhetnek uj eletet?...

Hogyan kezdhetnek uj eletet? Valaki segitene kiigazodni a zavaros eletemen?

Figyelt kérdés

Evek ota depresszioval kuzdok,faj a fejem rendszeresen,szorongok,almos es faradt vagyok,koncentracio es memoria zavarom is van.

Hiaba kezdek bele barmibe abba kudarcot vallok.

Barataim nincsenek pedig nagyon szeretnek.

A munkahelyemrol mert nem sikerult ugy teljesitenem egy ideig kirugtak,de mar talaltam masikat.

Az emberekkel nem talalom meg a kozos hangot nincsenek barataim pedig nagyon szeretnem,ha lennenek...

Alom vilagban elek ez kenyelmes,de sajnos igy nehezen talalom fel magam a valo eletben... :( Neha viszont amire vagyom az megvalosul. :)

Csunya vagyok,probalkoztam mar fiuknal es lanyoknal is,de rajottem felesleges,mert semmi eselyem...

Jartam sok pszichologusnal,eletvezetesi tanacsadonal,szedtem gyogyszert nem oldodott meg a problema...

Hiszek Istenben,imadkoztam meg leirtam ha szerettem volna valamit es egy rovid ideig megvalosult aztan jott a pofara eses...

Sok tanacsot kaptam mar,de mindig azt ereztem h nekem annal tobb kell...


Koszonom. :)



2014. ápr. 11. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha benne vagy, elmehetnénk sétálni. Beszélgethetünk és talán megfejtjük a világot.

25F

2014. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ha gondolod nekem írhatsz, anonimként vagy felvállalhatod a személyedet is, ha gondolod. Nem ígérem, hogy fogok tudni segíteni, de megpróbálom.
2014. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz. Ígérni persze én sem tudok semmit, de megpróbálnék segíteni, ha gondolod.
2014. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából fejben kell eldönteni, hogy mit akarsz megváltoztatni, majd aszerint élni. Biztos több oka is van annak, hogy ide jutottál, add ki magadból. Ne ezekkel a gondolatokkal kelj fel reggel, amik benned vannak. A nap során néha ismételgesd magadnak, hogy képes vagy bármire. Én ezek alapján próbálok élni. Több kevesebb sikerrel.

Ja, és kezdj el sportolni. Pl. görkori, futás bicikli, vagy bármi ami kikapcsol téged és élvezettel csinálnád. Szívesen 'meghallgatlak' levélben. :)Szeretnék segíteni.

2014. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Az a lány válasza:
én azt ajánlanám, válts stílust, frizurát, és keress valami jó hobbit, amivel megismerkedhetsz új emberekkel
2014. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Kb. 1 héttel korábban is kiírtad már ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__55..


Akkor is válaszoltam neked a témában is (már nincs ott, azóta töröltettem azt a profilt), pluszba írtam neked hosszú privát üzenetet ami fél órámba telt, azóta sem válaszoltál rá...


Nagyon egyszerű és bölcs tanáccsal szolgálnék: Változtasd meg a gondolkodásod és világ is megváltozik körülötted.


Csúnya is vagy - mert ezt gondolod magadról. Amíg ezt gondolod magadról más embertől hogy várhatnád azt el, hogy szépnek lásson? Ha Te szépnek látnád magad, a többiek is szépnek látnának, sőt kinézeted és a kisugárzásod is megváltozna pusztán ettől.


Semmi értelme, hogy minden héten kiírod ezt a kérdést és sajnáltatod magad.

(Lehet már korábban is kiírtad? Nem tudom, nem is érdekel, de ez legyen az utolsó.)


Ha ezt a negatív gondolkodásmintát tovább folytatod, öngyilkosság lesz a vége, és egyre és egyre mélyebbre süllyedsz ebbe az állapotba.N


Nem könnyű kitörni ebből az állapotból, sokszor visszaesik bele az ember, ez olyan mint egy függőség, mint például mikor az alkoholról akarunk leszokni.

A visszaesés is a fejlődés része: felismerjük hogy mennyire ártó is volt nekik az a dolog, majd már nem is kívánunk többé részese lenni.


Ezt már múltkor is belinkeltem, nem tudom hogy megnézted -e, ha nem megint ide írom:


http://www.youtube.com/watch?v=DOA_tBJTx5g


http://www.youtube.com/watch?v=r4m1cy0JjfQ

2014. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ja még annyit hozzátennék - és ezt mindenkinek mondanám aki ilyen problémákkal küzd - úgy is vége lesz egyszer ennek az életnek, akkor meg mi az akadálya hogy boldog legyél? Tényleg így szeretnéd leélni az életed hátralévő részét? Mert pont most ülteted el azokat a magokat, és én már előre látom hogyha nem változtatsz rajta akkor tripla ilyen szar lesz.

Meg kell tisztítanod magad minden gátlástól és mocsoktól, amiket eddig felhalmoztál a negatív önképed és gondolkodásod eredményeként. Ez lehet, hogy beletelik egy kis időbe, de ha nem szeded össze magad akkor ez tovább folytatódik. Tehát köss el minden szálat, ami az előző szerencsétlen életedhez köt, és kezd előröl megírni az életed forgatókönyvét (ehhez az a 2 film ad útmutatást, amiket linkeltem).

2014. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolso Valaszolo:


Mostanaban egy hosszu levelet kaptam es arra valaszoltam is...Nem sajnaltatom magam,hanem a megoldast keresem,mint ez latszik is...

De azt latom h hiaba teszek barmit hosszabb tavon nem hoz megoldast.A filmet nem neztem meg...

2014. ápr. 11. 22:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Am probalom magam ossze szedni,de nem olyan konnyu...
2014. ápr. 11. 22:20
 10/15 anonim válasza:

Múlt héten írtam azt a levelet valamikor, de nem kaptam meg rá a választ (Tegnap töröltettem azt a profilt, tehát már nem is fogom).


Ez pont hogy könnyű. Tegyük fel hogy most történne veled egy nagyon jó dolog, például rád találna a szerelem, és lenne párkapcsolatod. Utána már egyszerűbben menne minden nem? Boldog lennél, és mikor boldog az ember, akkor valahogy mindene összejön.

Pontosan azért, mert ha belül boldog vagy kívülről is ugyanazokat a dolgokat kapod vissza. Tehát csak legyél hálás és boldog, még ha szar helyzetben is vagy, röhögd és nevesd ki magad hogy hogy lehettél eddig ekkora balf_sz. Csinálj viccet az életből. Amíg komolyan veszed, sosem lehetsz boldog, csak áramolj az élettel és kész.

2014. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!