Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan, milyen módon találhatn...

Hogyan, milyen módon találhatnám meg a lelki békémet?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok indulat van bennem. Fel nem dolgozott sérelmek, meg nem élt dolgok, amelyek indulatokat generálnak. Időnként rám tör a félelem és reszketés. Békére szeretnék már lelni mind önmagammal, mind másokkal.
2014. ápr. 27. 23:34
 1/4 anonim válasza:

Ezt csak ugy oldahatod meg ha magadba szallsz, elismerve hibaid probalsz valtoztatni rajtuk, nem masert de onmagadert. Ahhoz, hogy megjkapjam sajat lelki bekem, idore van szuksegem amikor csak egyedul vagyok es elgondolkodom tetteimen es azon, hogy en milyen ember vagyok. Kizarok mindenkit, hogy csak egyedul legyek.

A felnemdolgozott serelmeket kezelni kell mert ha nem vissza fognak utni mig elsz es ezt sajat tapasztalatbol mondom. Tegyel pontot a multad vegere es tisztazd le magadban azt ami veled tortent.

Fontos az, hogy onmagaddal bekeben legy mert maskepp nem leszel kepes masokkal sem beket teremteni. Ha gondolod irj privit!

2014. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Keress Valakit, aki Nálad nagyobb, akinek van hatalma ezek felett, aki megadja neked a békét, nyugalmat, akitől szeretetet kapsz. Keresd az Urat... Ha leteszed Neki az életed, akkor segít Neked feldolgozni az eseményeket, megmutatja mi a helyes, mit kell tenned ahhoz, hogy boldog ember legyél. Ne add fel! Talán vallásosan hathat, pedig igaz és valóságos dologról beszélek. A szeretet az, amire vágysz, és ez Jézusban megvan. Ő maga a szeretet és ezt megosztja Veled is, ha kéred. És, ha biztos vagy abban, ha tudod, hogy Isten szeret - márpedig, igen; mert évekkel ezelőtt odaadta a Fiát helyettünk - akkor te is fogsz tudni szeretni.

Ha elhiszed, hogy van Isten, aki él és hallja, ha megszólítod, imádkozz, beszélj Hozzá, kérd, hogy bocsásson meg neked is minden bűnt, rosszat amit tettél, és fogadd be Őt a szívedbe. Kérd, hogy mutassa meg a szeretetét, és vigasztaljon meg a múltbéli sérelmek miatt.

Ha komolyan hiszel Benne, nem hagy válasz nélkül, ez biztos. És itt a válasz sokszor nem azt jelenti, hogy egy hang megszólal fentről és mély hangon, fizikai füllel hallhatóan válaszol, hanem belül, a bensődben, a szívedben érzed, bizonyosságot nyersz, ott belül érezni fogod a szeretetet és, hogy meg tudsz bocsátani.

2014. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elso valaszolo voltam :)

A 2.nak 100%ban leirta azt amit meg elszerettem volna neked mondani.

2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jógázz
2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!