Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert bunkóság ha az alábbiak...

Miert bunkóság ha az alábbiak alapján osztalyozom az embereket?

Figyelt kérdés

1 figyeljen a testere

2 fejlessze a szellemi kepessegeit

3 fejlessze azl pénztárcája vastagsagat


Szerintem ezek közül kettovel napi szinten foglalkozzon valaki. Azt szoktak mondani hogy az fontosabb h rendes legyen meg normalis. Miert,mem az a normalis,ha napról napra jobb valaki vagy az alar lenni es tesz is érte?


2013. szept. 7. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Te először azért tegyél, hogy jobb legyen a helyesírásod :D
2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
azért bunkóság mert te ne 'osztályozz' senkit, mert k***vára nincs jogod eldönteni hogy ki a jobb ember meg ki nem, foglalkozz csak a saját dolgoddal. ha ezeket tartod értéknek, akkor te egy nagyon szegény ember lehetsz és csak sajnálni tudlak, de lesz***rom hogy mit csinálsz, amíg nem pofázol bele más dolgaiba meg életébe.
2013. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Telefonról írok, nyelvtannácikám ;)


#2

Köszönöm a primitív választ, téged minősít, hogy ennyire meghatott érzelmileg az írásom és nem tudtál valami hasznosat hozzászólni.

Az én életemben jogom van bárkit osztályozni és minősíteni úgy ahogy nekem tetszik, a kérdés arra irányul, hogy:


Miért bunkóság ha nekem az a fontos, hogy valaki adjon az egészségére, szeresse képezni magát és akarjon/tudjon dolgozni?

Az a normális ha valaki igénytelen, utál művelődni és nem szeret dolgozni?

2013. szept. 7. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nyelvtannáciztam, mert áltlaában mindenki más szempontok szerint osztályoz és van akinél ez is szempont. Én mondjuk csak azt nem szeretem, ha a sok idióta v helyett w-t ír meg az ehhez hasonló dolgok.

Én az embereket inkább belső tulajdonságuk alapján osztályzom. Persze ha ismeretlennel van dolgod, akk ez nehezen valósítható meg, de olyankor a viselkedése alapján.

2013. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Így már más, de miért a belső alapján osztályozod őket?

Úgy értem, a legutolsó csöves is általában rendes, ha te az vagy vele de ha barátkoznátok, akkor csak lehúzna téged.

2013. szept. 7. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
A lehúzós dolog is belső tulajdonság ^^ Am azért, mert vannak olyan emberek, ismerősöm is, aki külsőre úgy néz ki, mint egy gyógyegér, de közben meg rendes srác. Sok ember nem tehet azért,h olyan a külsője,teste amilyen és nem is tud változtatni rajta. Szal külső alapján én csak a rohadtul igénytelen embereket kerülöm el, a messziről bűzlik kategóriát, meg a gyúrós barnított miszter arcokat.
2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a külsejére mindeki tud adni. Fekvőtámasz, vagy hatolószékes akkor nem,de csak akkor.
2013. szept. 7. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Magasra tetted a mércét.

Legyen szép,okos,és pénzes.

Magaddal szemben legyél maximalista,ne másokkal szemben.

Nem,nem az a normális hogy mindenki hajt mint az állat hogy neked megfeleljen,az a normális hogy mindenki a saját életét éli,a saját problémáival,a saját listája szerint(kapásból 8 embert tudok a környezetemben akinek nem kellenél a baráti körébe)

Összegzés:

Miért bunkó a listád?:

-Mert csak felszín alapján ítélsz

-Mert a tökéletest keresed,rossz helyen

-Mert azt gondolod hogy tökéletes a listád

-Mert lenézed azokat akik nem felelnek meg a listád kritériumainak

-Mert ez a három dolog a NORMÁLIS EMBER ÉLETÉNEK LEGPROBLÉMÁSABB SZAKASZAI.Rengeteg az önbizalom hiányos,lelkileg sérült,fáradt ember,akiket már nem érdekel hogy hogy néznek ki,tanulni jó,de minek ha nincs jövőd,a munkalehetőségekről meg ne is beszéljünk.

-Mert van egy listád,ami alapján osztályzod az embereket.

2013. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Legyen igényes és törekedjen az egészségeére - nem szép

Legyen intelligens, életre való - nem okos

Életben tudja tartani magát egy normális szinten - és nem pénzes.


Kicsit végletekben gondolkodsz.


" -Mert ez a három dolog a NORMÁLIS EMBER ÉLETÉNEK LEGPROBLÉMÁSABB SZAKASZAI."


Pontosan ezért választottam ezeket a pontokat, mert ebben mérhető igazán hogy ki milyen ember. A nehézségek leküzdésében.

2013. szept. 9. 08:36
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez az osztályozás lealacsonyító, tiszteletlen, igazságtalan, és egyéb negatív tulajdonságai lehetnek az anyagi értékek és a testi adottságok megítélésének.

az hogy kinek mi a normális az magányügy is neked ez másnak más lehet.

az hogy szerinted jogod van megítélni másokat azis egyéni döntés szerintem nem de ez van tedd ezt ha szeretnéd.

de ez az osztályozás amit te leírsz alapja lehet egy nagatív dolognak.

annak hogy aki nem felel meg a te kritériumaidnak, azokat nem kezeled eberként és bántod őket mert, az alacsonyabb rendűekkel vagy másokkal (nem feltétlenül nemi másságra gondolok hanem bármilyenre) rosszul fogsz bánni annak már lehet a bunkósághoz köze.szóval ha ehhez vezet az osztályozásod akkor lehet bunkóság belőle.

bár kis egójú alacsonyrendű lényként az én véleményem amúgy sem tudja megváltoztatni a te elképzelésedet, ami nem is baj hiszen az is egy jó dolog lehet hogy különbözőek az emberek is.

a normális pedig egy tág fogalom, vagyis sok féle értelemben és sok nézőpontból is lehet valaki normális.

én például szociálisan és a te osztályozásod alapján nem vagyok az fizikailag pedig bizonyos értelemben igen mivel ahhoz a többséghez tartozom akinek megvan a keze a lába és mozgásképes.

szóval nem gond az osztályozás csak ne fajuljon el, utálattá azok felé akik nem felelnek meg a kritériumaidnak.

2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!