Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megoldás az öngyilkosság?

Megoldás az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok,különbözöm az átlagtól és senki nem ért meg.Sokat küzdöttem a céljaimért,de semmit nem sikerült elérnem,pedig reálisak voltak,de nem vagyok elég kitartó.Mellesleg bulímiás vagyok,idővel úgyis tönkretenném magam.Akkor meg inkább előbb mint utóbb nem?
2014. máj. 3. 15:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
74%

Elég szégyenletre méltó hogy valaki rá beszéli az embert hogy ölje meg magát.Ez az ember se normális...

Soha ne tegyél ilyet minden emberben van valami!!

Benned is! Mindenre van megolsád kezdj el ismerkedni és soha ne add fel nekem se jönnek össze dolgok de azzal bíztatom hogy van kezem,van lábam amivel megáldott a jóIsten. Van aki ezt nem tudja magáról elmondani..Hát akkor meg? ÉLVEZD AZ ÉLETET ÉS ÉLJ! :D

2014. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az élet nagyon nehéz. Mindenkinek. Hidd el! Az öngyilkosság nem megoldás. Ha szereted a családod, mindig gondolj rájuk, hogy mennyire hiányoznál nekik.
2014. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha neked kín az élet, akkor jogod van rendelkezni felette! Ha nem akarsz élni, akkor öld meg magad. Senkinek nincs joga meggátolni téged.
2014. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!