Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejlesszem a "beszélget...

Hogyan fejlesszem a "beszélgetési készségemet"?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek valakivel, főleg idegennel, akkor gyakran előfordul, hogy kifogyok a témából, akkor átmegy az egész ilyen kényszeredett beszélgetésbe.

Irigylem azokat az embereket, akik bárkivel bármiről elbeszélgetnek. Hogyan fejlődhetnék efelé?


2014. máj. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de engem is érdekelne!
2014. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a dologgal nagyjából mindenki így van, mint te, csak van, akit zavar, van, aki nem csinál belőle problémát. Van, aki meg olyan sötét, hogy mindegy, mit, csak szövegelhessen, és azt hiszi magáról, hogy jópofa. Gondolom, te automatikusan magadra veszed a felelősséget téma-kifogyás esetén, mert kötelességednek érzed, hogy te szórakoztasd a másikat, pláne, ha te fiú vagy, a másik meg lány. Ne görcsölj ezen ennyire, aki intelligens, úgyis ösztönösen tudja már néhány mondatból, hogy milyen ember vagy, nem fog egy kicsit kínos szitu miatt rosszul megítélni. Sokáig én is ugyanígy paráztam ezen a dolgon, mint te, de már rég rájöttem, hogy nem érdemes.
2014. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szótár te is tablettta goodlike ilove
2014. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

régebben én is ezen paráztam de nálam ez kb úgy van hogy személyfüggő.

nemrég vettem fel egyik régi osztálytársammal a kapcsolatot.

amikor találkoztunk azelött azon paráztam hogy miröl fogok beszélgetni vele aztán tök jól sikerült a találkozó 2-3 órát elbeszélgettünk.

az hogy mennyire tudsz beszélni az nem csak tőled függ hanem a beszélgető partneredtől.

valakivel beszélgetni akarsz ne chat-en beszélgess mert úgyse fog menni (legalábis nekem nem ment neked lehet hogy menne ez csak az én véleményem) inkább hívd el találkozni.

2014. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!