Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az íráskép valóban olyan...

Az íráskép valóban olyan árulkodó mint ahogy állítják?

Figyelt kérdés
azért érdekelne mert az enyém elég fura, esetleg ha van itt olyan aki foglalkozik grafológiaval, megnezhetné.

2014. máj. 6. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak bizonyos dolgok az írásképen, amiből lehet következtetni az adott szöveget író ember személyiségére, jellemére... olvastam egy ilyen grafológiai könyvet, arra emlékszem hogy volt pár dolog ami igaz volt az írásomra.
2014. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az én írásomra mindenki azt mondja hogy ronda, de könnyebben el tudják olvasni , mint a nem rondát. ÉS legalább kétszer olyan gyorsan írok, mint a többiek.

Szóval nekem megfelel az írásképem, bármilyen ronda, vagy fura :D

Én azokat nem értem, akik inkább írnak fél óráig egy mondatot, csak hogy szép legyen. Az írás azért van, hogy el lehessen olvasni, az összes többi tökmindegy.

A tanárom és köztem lezajlott egy párbeszéd a dolgozatnál:


- Szörnyű a külalakod! Írj olvashatóbban!

- Én? Ön! Tessen írhatóbban olvasni :D


Szerencsére viccnek vette, és nevetett, de azért továbbra is kifogásolta a külalakot

2014. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint megőrjít,ha nem tudom elolvasni azt amit írtam.Valahogy úgy érzem sajt magam szivatom.
2014. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!