Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki álomvilágban él, és inkább a halált választaná, mint a való életet?

Figyelt kérdés
Most én nem változtatni szeretnék ezen a tulajdonságomon, hanem hozzám hasonlókat keresek, a "tegyél ellene, keress barátokat, járj szórakozni" jellegű hozzászólásokat, térdenállva könyörgök, hagyjuk, mert hallottam ilyet eleget, és látható, hogy nem változott semmi.
2009. dec. 26. 20:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
De biztos nem lehet olyan a valóság is? Mert szinte minden megoldható. Lehetsz milliomos, híres, szép, okos, amit akarsz csak tenni kell érte. Nekem az a baj hogy olyat szeretnék ami lehetetlen így esélyeim sincsenek az igazi életre. Marad az álom.
2009. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

én is elszállok lassacskán. sok év munkája, koncentrációja van benne, hogy tudatosan szétziláljam a racionális gondolkodásomat :D és annyira a halált választanám, h öngyilkosságra készülök.

nagy az isten állatkertje.

2009. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én is álomvilágban élek! Ez nem azt jelenti,h kitalálok csak úgy dolgokat,hanem amik történnek velem, továbbgondolom,álmodozok,szóval így élem át a dolgokat! Van egy jól felépített képem magamban,de ez teljesen más mint amilyennek kifelé mutatom magam.
2009. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben volt így, mostanra asszem kibróbálom a valóságos álmot....

Megpróbálok valahogy kizökkenni :)

Mert úgy már nem felelt meg nekem, mive egy igen őszinte ember vagyok, hát mit gondolnának ha csak álmaim lennének...?:D

2009. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk..

És nem tudom ti mit értetek az álomvilág alatt, de én az egész napomat szinte átalszom, és így nem kell a valóságra koncentrálni. Örülök ha valami leköt, és foglalkozok azzal, de ott az a sok probléma, ami még aközben is eszembe jut és elveszi a kedvem mindentől.

2009. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

énis álomvilágban élek:(

ott minden olyan amit én akarok:(

ésez nemjó:|

viszont jó látni azért hogy nemcsak én élek igy:)

2009. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

21:54-ös

na, valahogy ezt próbáltam én is, hogy teljesen elveszítsem a racionális gondolkodásomat, csak időközben rájöttem, hogy az is lehet, hogy úgy vesztem el, hogy közben észre sem veszem, de még mindig ugyan úgy szenvedek.

De manapság már az álomvilágomban sem tudok mit kezdeni magammal, így hát irány még lefelébb a lejtőn!

2009. dec. 27. 09:36
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

21:54 vagyok.

sajnálom, hogy Te ezt 'lefele a lejtőn'-ként értelmezed. én tudatosan csinálom, amit csinálok, és azért, mert a racionalitás által épített kis legófalak mögött egy élettel és erővel teli, állandóan alakuló világot látok. és minden egyes lépésemre úgy érzem, egyre feljebb érek, igaz annak is egyre nagyobb a valószínűsége, h egy ponton elveszítem a kontrollt és lezúgok valahova. de én vállalok minden kockázatot, mert megőrülök valami honvágytól. romantikus elvágyódás 2009 :) különben nem vagyok valami megsavanyodott Anselmus diák, van társaságom, járok szórakozni ésatöbbi, de mindez teljesen másodlagos ahhoz az életformához képest, amit felfedeztem.

lassan, de biztosan megyek metamorfózisom végső állomásához. valahol útközben végeznem kell magammal, és ezt örömmel megteszem.

Te is keress magadnak valami újszerűt, ha úgy érzed, kiüresedett a világod.

2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
magamnak mindig olyan jövőt képzelek el mint ami a filmekben van
2009. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

10:57

Sajnálom, hogy így félre lett értve, amit írtam. Nem a képzeletvilág miatt érzem, hogy lefelé megyek a lejtőn, hanem, hogy szépen lassan már annyira lent leszek, hogy azt a világot sem tudom élvezni, mert csak az jutna róla eszembe, hogy akár lehetne ilyen is, de mégse, és így inkább már a képzelőerőmet sem használom. Ennyi.

2009. dec. 27. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!