Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztóan szégyellem magam,...

Borzasztóan szégyellem magam, pedig már 2 hete történt de azóta letargiában vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nagyon nagyon berugtam egy házibuliban, úgy hogy a majdhogynem meztelenül táncoltam (bugyi-melltartó), majd éjszaka valaki fogdosott én meg abban a tudatban voltam, hogy több is volt és elkezdtem kiverni a balhét és sirni meg minden, aztán kiderült, hogy "csak" simogatott és meg-meg markolt.

Nem kell a fejmosás, tudom az én hibám aki nem birja minek iszik ennyit, nem menő, gusztustalan dolog. Minden igaz én is tudom, hogy ez mennyire rettenetesen ciki és borzasztóan kínos, főleg, hogy megvádoltam a srácot, hogy kb megerőszakolt. Már mindenkitől bocsánatot kértem nem egyszer, azt mondják nem haragszanak, van ilyen. De velem még nem volt, nem tudok másra gondolni, csak erre, hogy hogy égethettem le magam ennyire és azóta nem tudok aludni , enni se nagyon, a vizsgaidőszakról már nem is beszélve. A barátaimmal sincs kedvem találkozni, mert mindenki előtt szégyellem magam. Gondolom segíteni senki nem fog, csak lehordani, hogy vessek magamra, de azért teszek egy próbát. Ja és igen, nem kell mondani, most egy darabig nem nézek alkoholra.


24L


2014. máj. 14. 16:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy vannak akik nem isznak, de nem ők a többség... Most vagy 1 hónapig hanyagolom a piát, aztán mikor újra elmerem magam engedni , addig tudatosítom magamban, hogy mi a határ, vagy nem tudom. köszönöm szépen, tényleg segitettetek
2014. máj. 15. 12:32
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább szégyenled magad, és képes vagy regényeket írni a netre ezzel kapcsolatban, míg a többség dicsekszik az ilyenekkel.


Ez van, megtörtént, többször valószínű már nem fog. Lemerem fogadni, hogy a barátaid/ismerőseidet még annyira sem érdekli, egyedül te emlékezteted őket a történtre azzal ahogyan most viselkedsz (biztos látják rajtad).


Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de próbáld meg egy abszurd viccnek felfogni. 24 vagy, még bőven belefért egy görbe éjszaka az életedbe.

2014. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Srapnel ***** válasza:

"na most takarodjál el innen te büdös paraszt...!"


Ezt nekem szántad?

2014. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Jaj olyan unalmas már, hogy mindenki aki iszik, annak be kell szúrni, hogy nincs olyan ember aki nem inna, ne rúgna be néha. Hát de van! Pl én még egyiket sem tettem, továbbra sem tervezem. Mi van ebben olyan hihetetlen? Visszatérva a kérdésre, sokat nem tudsz tenni, egyszerűen felejtsd el. Ha velem valami ciki dolog történik és tudom hogy amúgy nem lesz belőle semmi baj, meg nincs jelentősége már, akkor kényszerítem magam, hogy elfelejtsem. Akárhányszor elkezd pörögni rajta az agyam, leállítom magam erőszakkal. Tudatosítani kell, hogy teljesen felesleges ezen agyalni, mert megváltoztatni nem tudod.


Pontosabban: Tisztában kell lenni hogy a hibákból tanulunk, tapasztl szerezünk, és ez segít az életben való fejlődésre, erre rá jön az is hogy önfejlesztésképpen kell hozzá álni az egészhez, ha alap különböző negativitásaid vannak pl ingerült akkor ezt is ki kel küszöbülni magadból, azáltal hogy tudatosan szoktatod magad a tested egyéniséged gyakorlásával, egy idő után ugyis természetesé válik, mert az emberek életszakaszai a pubertás kor után ez kifejlődik szellemileg ha teszel érte! Sok ember szenved abban a tudatlanságban hogy téves tudatban él, és míg nem képes a tudatosságért addig ebben a csapdában lesz amit abból kifele nem látja át mekkora szarban van ahogy egyre jobban telik az élete!

2017. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!