Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mit jelent hogyha fiú...

Az mit jelent hogyha fiú vagyok és szeretem a hosszú hajat és mintha 2 személyiségem lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik a teljesen fiú a másik mintha egy lány lenne. Nem szeretem a konfliktust és a lányokat nagyon könnyen megértem és minden egyes gondjukban tudok segíteni. Hallottam néhány érdekes történetet amiből nem tudom eldönteni, hogy most lány vagyok vagy fiú kérlek segítsetek. Köszi.
2014. máj. 22. 22:05
1 2
 1/16 anonim válasza:

Mindenkiben többféle személyiség lakozik.

Én pont fordítva vagyok ezzel lány vagyok mégis néha úgy viselkedem mint egy fiú vagy nem vagyok olyan gyengéd.

De ezt hogy érted a fiúkhoz is vonzódsz?

A jó és a rossz közötti konfliktus harcban áll egymással.

Mindannyiunknak van egy árnyék énje.Amely teljes valóságunknak csak egy része. ;)

2014. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem vonzódok fiukhoz,csak havonta egyre töbször görcsöl a medencém és egyre jobban jön elő az az énem
2014. máj. 23. 21:25
 3/16 anonim ***** válasza:

Jung szerint (nézz utána) minden férfiban van anima (női oldal), és minden nőben animus. Sokan elfojtják magukban (pl. a homofóbok) személyiségük ellentétes nemű oldalát. Lehet, hogy nálad a férfi és a női oldal egyforma erős. Ha a női az erősebb, akkor transzszexuális vagy. Ez nem két személyiség.

Én például most kezdem felfedezni a női oldalamat. Nagyon izgalmas. Ja és én is a lányokkal jövök ki jobban.

2014. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én régen lánynak öltöztem amikor a szüleim nem voltak itthon és minden nőies dolgot ki próbáltam és egy kis idő múlva ezt elfojtottam magamban és most megint elkezdett elő törni,de mostanra már van barátnőm ezért félek egy kicsit
2014. máj. 24. 17:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert még mielőtt elmondták volna nekem,hogy az előző életemben nő voltam már az előtt nő akartam lenni csak nem akarom a szüleimet ezzel megbántani,de én egyre jobban érzem,hogy valójában nő vagyok. Amúgy az ultrahangon valahogyan még lány voltam hm ez hogyan lehet,lehet,hogy mégis csak nő vagyok egy fiú testben.
2014. máj. 24. 17:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor te egy leszbikus transzszexuális vagy. Nem lesz könnyű életed. Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2014. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Meg ezt is olvasd el:

[link]

2014. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem akarom átalakítani magamat addig amíg nem tart ott a tudomány,hogy saját gyerekem is legyen és a szüleimmel sem akarok ki szúrni most mit csináljak?
2014. máj. 24. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Először is olvasd el a könyveket! Megszerezheted mindkettőt a molyon keresztül is.

Normális lehetsz, de boldog nem, ha megtagadod, elfojtod önmagad egy részét. Nem a szüleiddel szúrsz ki, ha felvállalod magad, hanem magaddal, ha nem. Nem azt mondom, hogy innentől mindenki tudja meg, hogy ki és mi vagy, hogy miniszoknyában flangálj az utcán, hanem hogy hagyd kibontakozni férfi és női részedet is, ha erre van szükséged. Legalább otthon, legalább azok között, akiket szeretsz és szeretnek elfogadnak így is. Ettől nem vagy sem kevesebb, sem több, egyedülálló és megismételhetetlen ember vagy te is, mint mindenki más.

Aztán tájékozódj itt is:

[link]

Nem minden transznemű operáltatja át magát, csak azok akik csapdában érzik magukat férfiként illetve nőként.

Én talán genderqueer vagyok, de nem vagyok benne biztos. De hogy sem te, sem én nem férünk bele a vagy férfi vagy nő kétpólusú kategóriák közé, az viszont teljesen biztos.

Érdeklődj, olvass, nézz utána a dolgoknak. Én is szívesen segítek, ha tudok.

Aztán dönts, hogy normális félember akarsz lenni konfliktusok nélkül, vagy boldog egész amiért nagyon meg fog kelleni harcolnod.

2014. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De fog valaha a tudomány ott tartani,hogy saját gyerekem legyen nő ként is?
2014. máj. 25. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!