Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mit jelent hogyha fiú...

Az mit jelent hogyha fiú vagyok és szeretem a hosszú hajat és mintha 2 személyiségem lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik a teljesen fiú a másik mintha egy lány lenne. Nem szeretem a konfliktust és a lányokat nagyon könnyen megértem és minden egyes gondjukban tudok segíteni. Hallottam néhány érdekes történetet amiből nem tudom eldönteni, hogy most lány vagyok vagy fiú kérlek segítsetek. Köszi.
2014. máj. 22. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem. :) Ennyire szeretnél szülni?
2014. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen és köszi az eddigi segítséget amúgy hány éves vagy,mert én 15
2014. máj. 25. 19:29
 13/16 A kérdező kommentje:
én nem csak szülni akarok azt is akarom,hogy megjöjjön és minden egyes női dolgot ki akarok próbálni,de így nehéz lesz
2014. máj. 25. 19:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Sok sikert és minden jót a továbbiakhoz!

Majd a következő életben nőnek fogsz születni és kipróbálod. :)

Én sokkal idősebb vagyok. :) De mint látod, ez a kortól független.

2014. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy az ultrahangon valahogyan még lány voltam hm ez hogyan lehet"


Úgy lehet, hogy először mindenki lánynak születik, lányként indul... Csak a fiúk tovább fejlődnek... :)


Biztos, hogy 2-3 hónapos lehettél azon az ultrahangon. Ez olyankor még nem nyilvánvaló...


Szerintem mindenkinek van egy nőiesebb és egy férfiasabb énje. Helyzettől függően jön elő. Pl. a melegekben is megvannak a férfias tulajdonságok..., a lezbikusokban is a nőiesek (is).

2014. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De ez olyan sokáig volt így,hogy a szüleim és az orvosok azt mondták,hogy lány leszek
2014. máj. 27. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!