Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezeket hogyan kezeljem?

Ezeket hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy ha az osztályomban rá nézek valakire, vagy valakikre akkor rögtön összesúgnak és elkezdenek röhögni rajtam hangosan. Vagy hatalmas vigyorral bámulnak rám. Abba is belekötnek hogy hogyan járok hogyan beszélek, milyen fejet vágok, kiparodizálnak stb.

Olyan stílusban szólnak hozzám mintha csak basztatásból tennék röhögnek közbe persze.

Ha odamegyek egy normálisabb társasághoz akkor ők nem szólnak hozzám, ha kérdezek vagy mondok valamit akkor tőmondatban válaszolnak, rögtön elfurdul a másikhoz.

Ahhoz hogy rám figyeljenek valami hatalmas hülyeséget kell mondanom, vagy be kell égetnem magamat. Akkor persze felfigyelnek.

Sokan nevetnek hogy milyen hülye fejem van meg hogy milyen ronda vagyok stb. fogyatékos.

Pedig nem látok magamon semmi olyan dolgot(pszichológusom se) ami miatt szekálni lehetne.

Egyébként csendes vagyok.

Mindig magamat kezdem el utálni és magamba fordulok.

Amúgy általános suliba is hasonló dolgok voltak, volt hogy mentem a folyosón jöttek mögöttem és összesúgtak, kibeszéltek nevettek rajtam, random emberek, akikkel max egy közös órám volt.

Már full paranoiás vagyok az ilyenekre, hogy mit mondhatnak a hátam mögött, miért nevettek, vagy ha nem rajtam nevettek én valahogy azt hiszem hogy engem röhögtek ki pedig nem is. Ilyen téveszméim vannak néha komolyan.

Amúgy pszichiátrián voltam már gyógyszert is szedek depresszió, szorongásaim miatt.

Már kezdek meggyógyulni.

De az ilyen dolgok amit leírtam mindig rosszak.


2014. jún. 3. 22:54
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F
2014. jún. 3. 22:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyrészt tényleg paranoia. Másrészt pedig akinek nem megy a nyájba tartozás, az inkább keressen egy-két jó barátot és azokkal foglalkozzon, ne azt nézze, hogy ki mit mond vagy nem mond.
2014. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!