Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változzak meg? Hogy...

Hogy változzak meg? Hogy nyissak az emberek felé?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az ilyenekben én tényleg nagyon nagyon nyomorék vagyok. De tényleg extra béna vagyok. Még lányoknál sem merek kezdeményezni (barátság céljából), nemhogy fiúknál... úgy értem "Nála". Ne azt írjátok, hogy menj oda és beszélgess... nem tudok. Nagyon jól tudom, hogy nyomi vagyok, de nem megy. Hogy változzak meg? Elegem van ebből az egészből, de nagyon...

2014. jún. 4. 16:14
 1/5 anonim válasza:

1. Te buz.i vagy?

2. ha ilyen antiszociális vagy nincs mit teni max dilidoki xD

2014. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1: Lány vagyok...

2: Nem antiszoc vagyok, azért vannak barátaim, szoktam is velük lenni. Csak új embereket nem tudok megismerni.

2014. jún. 4. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért vagyok ilyen zárkózott?Mitől félsz?

2014. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 leszek kb 2 hét múlva.

Nem tudom... kiskoromban is ilyen voltam. Én a csillagjegyemet hibáztatom, rák vagyok.

2014. jún. 7. 10:30
 5/5 anonim válasza:

Szóval összegezve szerintem 2 lehetséges válasz van :

- hát hogy finoman fogalmazzak lehet hogy olyan bányarém vagy hogy ebből adódóan nem mersz nyitni a többiek felé mert attól félsz hogy, elítélnek... HA így van akkor próbáld ejteni az ezotéria mániás 16 éves csaj szerepét mert hát vajuk be egy ilyen csajt majdnem minden mai fiatal elítél.

- de ha nem vagy egy ilyen csaj pl mondjuk normál vagy csak kissé félénk akkor egyszerü a megoldás :) csak anny a dolgod hogy mondjuk apró lépésenként haladj, pl az is jó ha mondjuk egy addig ismeretlen kortársadtól megkrdezel egy abszolút jelentéktelen dolgot pl mennyi az idő vagy ilyesmi. És utána próbálj beszélgetésekbe bekapcsolódni esetleg kezdeményezni és egyre jobban belelendülsz, megszokod :) (és am bocsi az előző válaszért unokaöcsém megtalálta a gépem)

2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!