Utálom magam 16/F?

Figyelt kérdés
Utálok mindent magamon, mindig csak elutasítottak, azóta megváltoztam külsőleg/belsőleg, de semmi önbizalmam,nem merek talalkozni egy lannyal se, maganyosnak erzem magam, egesznap egyedül vagyok, nem beszélek sosem,Mit kéne tennem hogy legyen önbizalmam, és ne érezzem magam egy nagy 0-nak?

2014. jún. 10. 23:37
 1/5 uno20001 ***** válasza:

Tedd fel magadban a kérdést: Miért?

Rajössz, hogy nincs nyomos indok, amiért elutasítanál mindent magadon és nullának érzed magad.

2014. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Befejezni a sajnálkozást.....
2014. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé, nézz a szemedbe és mondd ezt "Menni fog, fa sza gyerek vagyok, senki nem befolyásolhat, csak én magamat!" vagy valami hasonlót... Ha elég meggyőző vagy, akkor el tudod hinni magadnak, és ha elhiszed, akkor beválik... 1 éve ezt csinálom...
2014. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ne utáld magad, hisz úgy vagy tökéletes,ahogy vagy(úgy külsőleg, mint belsőleg)

és ne félj a világtól, merj megnyilni! Hisz nincs mit veszitened!

ÉS A LEGFONTOSABB,ÉLD AZ ÉLETED!!

2014. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eloszor is fejezd be az onsajnalkozast.

Aztan menj el egy kondi terembe es valts berletet.

A sporttol jobban fogsz kinezni, javul a kozerzeted es megno majd az onbizalmad is.

Ott majd szerzel uj baratokat is.

Es sz.rd le masok velemenyet veluk egyutt.

Legyel bekepzelt, onzo mert maskepp csak el fognak taposni, mint ahogy most is teszik.

Es ezek utan mar a csajozassal se lesznek problemak.

2014. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!