Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogy igazából ki is...

Nem tudom hogy igazából ki is vagyok, úgy érzem "elvesztem" mit csináljak hogy "megtaláljam" önmagam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni egy kicsit részletesebben?
2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát szóval úgy értem hogy ha pl. valakit megkérdeznek ki ő vagy milyen akkor elmondja hogy milyennek gondolja magát hogy vicces, társasági lény meg ilyesmi. De engem megkérdeznek semmit nem tudok mondani.
2010. jan. 2. 18:56
 3/11 A kérdező kommentje:

Na most ez is nagyon értelmes lett. :S

De nem tudom megfogalmazni, olyan semminek érzem magam.

2010. jan. 2. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Lesz rá jó néhány éved, hogy megtudd, ki vagy. :) Most az a dolgod, hogy ne tudd :))))
2010. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisérletezni kell, probálj ki minden féle dolgot. Bulik, extrém sportok, múzeumba járás. Rájösz mi érdekel, és mindenféle emberrel találkozhatsz. Menet közben rájösz ki vagy.
2010. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 2. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Ők is csak mások véleménye alapján vagy másokhoz képest tudják, gondolom.
2010. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak az alapján tudom leírni magamat, amit mások mondanak rólam :S Mert van pár olyan tulajdonság, ami -úgy gondolom- , h illik rám, de mások szerint nem :S
2010. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem pont most találtad meg önmagad
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugi, egyszerűen csak kamasz vagy. Én is átestem ezen, más is, te is. Majd kinövöd.
2010. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!