Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nem csúnya lányok közt is...

A nem csúnya lányok közt is van olyan aki magányos?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért vagy az?:)
2010. jan. 3. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én nagyon-nagyon magányos vagyok:(én egyáltalán nem tartom magam szépnek...volt, aki azt mondta szép vagyok, de volt, aki lecsúnyázott...:(szóval így nem tudom eldönteni...azt viszont tudom, hogy magányos vagyok:)

18/l

2010. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
valaki kérdezte hány éves vagyok: 19 pest környékéről
2010. jan. 4. 21:31
 13/18 A kérdező kommentje:
@17:32 na igen ezaz hogy én is válogatok, én inkább az intellektuálisabb lányok társaságát keresem csakhát. . .
2010. jan. 4. 21:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy mindenki válogat! Ez genetikailag van kódolva, ez a szelekció. Csak hát embernél kicsit más. De ezt eltörlni nem lehet. Válogatni szerintem bizonyos kereteken belül lehet, de nem éri meg túlságosan, mert az emberke egyedül marad. Én nem vok válogatós fajta, még sincs senkim. :S 23/F
2010. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát ez relatív ,mert minenki szépnek látja magát. ;)

De én nem vagyok csúnya (szerintem) és mégis magányosnak érzem magam a fíúk terén. Én nyitott lenék de a suliba járó fíúk nagyrésze csak a ribikre és a műpipikre bukik. Hát én meg nem vagyok az!

Chat-en meg nem akarok mert, nem szeretném ha valam perverz pasi aki, állandóan zaklatna.

2010. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11:57 vagyok

te utolsó milyen mindenki szépnek látja magát?Csak ezen az oldalon napi kb20(+) kérdés jön önbizalomhiány miatt

2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
maganyos vagy? en megbasznalak
2010. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11:57-esnek.

Oké. Bocsi igazad van. Végülis nem mindenkinek ugyan az a szép.

2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!