Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Ez hülyeség igazából,de nap közben annyi kérdés jut eszembe amit kiírhatnék... Mikor meg fent vagyok gyakorin,akkor vagy nem jut eszembe vagy "áhh,úgyis csak lehülyéznének, meg olyan hülyeség"... Most is pl nincs jobb kérdés ötletem. Am nem csak azért írtam ki,hogy foglalja a helyet,hanem egyedül vagyok ezzel?:D Fontosabb kérdéseket persze kiírom.
2010. jan. 5. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

írd bele telefonba

írd le papírra

2010. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem az a baja, h elfelejti

hanem mikor odajut, h kiírja, úgy gondolja, h ez nem is fontos, nem érdekel senki mást, hülyeség stb


ennek ellenére a legtöbb kérdéshez igenis hozzászólnak, úgyhogy teszteld csak nyugodtan az embereket :)

2010. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van nem is 1x-er!!!!!!
2010. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktam ilyet csinálni. :)

Főleg, ha este eszembejut vmi, felírom, és mikor másnap odaülök a géphez, akkor meg nem "merem" kiírni, mert mivan, ha hülyének néznek, v. hasonló. :S

2010. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

velem meg mindig az van, hogy elfelejtem a fontos dolgokat (a számomra fontos dolgokat)

van egy jó pillanatom, beugrik valami tök jó dolog a fejemben és ha 1percen belül nem írom le, vagy valami => bukta, totál ki megy a fejemből és onnantól kezdve szerencse kérdése, hogy eszembe jut-e valamikor

-utálom-

Mákkó

2010. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!