Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem gondolkodtatok el azon,...

Nem gondolkodtatok el azon, hogy az életben nem jelent semmi semmit? És ha rágondolsz egy dologra az nem is érdekel? Közbe mégis?

Figyelt kérdés

Vagyis, ha eszedbe jut az hogy "Engem ez nem is érdekel"

Szóval,értitek.Mintha amit csinálnánk semmit se jelentene.


2010. jan. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, olyan szempontból mindegy mit csinálsz, m úgyis feldobod a talpad a végén, így értelmetlen minden ja. De lehet vidámabbra venni a figurát és jól is élni, hogy élvezd és ne úgy halj meg, hogy bazz mennyi mindent nem próbáltam ki. Van 1 esélyed, használd ki ;) Ki tudja lesz-e még egy.
2010. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozom el rajta, mert nem is értek egyet evvel.
2010. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 évig így voltam. Hogy minden semmit jelentett! Anyum kedvesen úgy szokott fogalmazni: Két évig kómában voltam, a halál szélén. Oly annyira nem érdekelt semmi, hogy mindenki azt hiszi, hogy én mekkora egoista retek vagyok.. Mert amikor beakartak szólni, még a fülem botját sem mozdítottam. Amikor az úgynevezett barátaim nem kerestek többet észre se vettem. Nekem sokáig nem jelentett semmit az élet. De már élem a legjavát, újra köztetek, emberek közt! :D

NEm szabad ilyenen gondolkodni, átélni főleg!

2010. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem szenvedek, csak mikor ez a gondolat eszembe jut, nem tudom kiverni a fejemből és nagyon zavaró.

Tulajdonképpen a semmin gondolkodok egész nap néha.

2010. jan. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!