Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi hiányzik az életetek...

Nektek mi hiányzik az életetekből, hogy most ebben a pillanatban boldogok legyetek?

Figyelt kérdés
A pénz szót kérlek ne használjátok, mert attól, hogy pénz lenne a kezedben, nem változna semmi, csak pénz lenne a kezedben -és önmagában semmit nem ér. Ha mégis ezt szeretnéd írni, akkor inkább azt mondd, mire költenéd.

2014. júl. 4. 12:29
1 2 3
 1/21 Cindy Luu válasza:
Nekem perpillanat az, hogy a barátom több dzeretetet adjon nekem, több ideje jusson rám..
2014. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Barátnő, aki valóban szeret.
2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Saját magam.
2014. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan érted (3-as hozzászólás)? Nem vagy kibékülve magaddal?
2014. júl. 4. 15:39
 5/21 anonim ***** válasza:
inkább ki*
2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hogy együtt élhessek azokkal, akiket szeretek, és hogy alkotó, kreatív tevékenységeket végezhessek.
2014. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

3-as voltam.

Nem.

2014. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

3-as valószínűleg csak trollkodik.


Jó lenne egy társ, mondhatni csak az hiányzik az életemből.


Egyébként meg ha pénz lenne a kezemben, az sok dolgon változtatna. Milyen jó lehetne úgy élni, hogy nem a diákhitelt kell fizetni meg az albérletet. Én már szimplán annak is örülnék, ha valaki venne nekem egy házat, nem kell egy forint se, de adjon valaki egy házat... Többet szavam nem lenne, hogy rossz az életem. Bár most se panaszkodok, pedig gyakorlatilag a tudásomon és szűk családomon kívül semmim sincs. Na és neked kedves kérdező?

2014. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3-as nem trollkodik.
2014. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Őszintén nagyon kíváncsi voltam, hogy a jelen mennyire szubjektív - számomra is.

Ebben a pillanatban ha jól belegondolok, semmi nem hiányzik. Ha nem éhes vagy szomjas az ember, akkor ez a pillanat ugyan olyan boldog lehet, mint más. Gondoljatok csak bele: ha érkezne egy sms, hogy a számlátokra érkezett 10.000.000.- Ft, akkor miért is lennél boldog per pillanat? A jövő ígérete miatt, hogy jobb lesz, amint felveszem, amint ezt és ezt majd meg fogok vele tenni. De a jelen pillanat mit sem változik. Tehát nem a jelenben vagy boldog, hanem a jövőben. Akkor mi akadályoz meg abban, hogy most boldog legyek, anélkül, hogy sms-t kapnék.Tudom, elég elvont, de minden pillanatban rá kell jöjjek, hogy MOST boldog vagyok. Ha nem a múlton rágódom vagy a jövőtől rettegek, akkor a most nem is elviselhetetlen. Ha el tudok tőle vonatkoztatni, hogy hétfőn (a jövőben) számlát kell befizetni és őszintén meg tudok csodálni most egy virágot, akkor tudok boldog lenni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kinek mit jelent a boldogság, mihez köti. És nagyon köszönöm a válaszokat, abszolút tanulságos!

2014. júl. 5. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!