Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi hiányzik az életetek...

Nektek mi hiányzik az életetekből, hogy most ebben a pillanatban boldogok legyetek?

Figyelt kérdés
A pénz szót kérlek ne használjátok, mert attól, hogy pénz lenne a kezedben, nem változna semmi, csak pénz lenne a kezedben -és önmagában semmit nem ér. Ha mégis ezt szeretnéd írni, akkor inkább azt mondd, mire költenéd.

2014. júl. 4. 12:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
3-as: Mi a problémád magaddal?
2014. júl. 5. 09:48
 12/21 anonim ***** válasza:

Röviden, hogy több éve "elhagytam" magam.

Nem tán csak valami Eckhart Tolle könyvet olvastál? Konkrétan esetleg a Most hatalmát? Mondjuk egy csomó könyvben vannak hasonló dolgok.

Az a bajom hogy nem tudok felnőni, mindig el voltam kényeztetve, és én meg hagytam hogy ez legyen. Meg nem vagyok képes tisztán látni a dolgokat és úgy gondolkodni, meg cselekedni ahogy kellene. Egy nagy rakás szarnak érzem magam általában, főleg más emberek között. Nagyon tömören kb. ennyi a bajom. Meg hogy nyafogok mint egy kis...

2014. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

a hőn áhított szerelmem( aki foglalt és sosem kaphatom meg)

nekem nem kéne pénz meg semmi csak Ő . de már elkelt. ;(

2014. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Extra fresh vokk!!!! $$$$$$$$
2014. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
3-as: régebben olvastam, lehet, hogy ez érett meg bennem. Köszi az észrevételt, most újra átolvasom, lehet, hogy jobban át is érzem. Még 1x köszi, hogy eszembe juttattad!!! Más: ha tudod, mi a gondod, akkor lépésenként nem tudsz esetleg változtatni rajta? Vagy nincs kedved/energiád?
2014. júl. 8. 10:24
 16/21 A kérdező kommentje:
14: ez szuper!! :) :)
2014. júl. 8. 10:25
 17/21 A kérdező kommentje:
13: olvastam itt a gyakori kérdéseken egy nagyon szomorú történetet, egy nő kért tanácsot szoptatással kapcsolatban. Jöttek a segítő válaszok, majd később meghalt a kicsi. A párjával tovább próbálkoztak, kétszer is sikertelenül. Aztán a férje (aki a legjobb barátja is volt egyben) elhagyta egy nőért, aki terhes lett tőle. A végén pedig a kérdező testvére jelentkezett be, hogy a nővére feladta az életét. Akkor azon gondolkoztam, hogyha lett volna más is az életében ami nagyon fontos neki -nem csak a párja- akkor talán és esetleg még most is élhetne. Persze nem lehet elképzelni ezt a két tragikus évet, amit átélt, nem biztos, hogy bármi segíthetett volna neki. De a Te esetedben szerencsére talán nincs ennyi sorscsapás, és könnyebben tudsz találni olyan elfoglaltságot, tudást, képességet, bármit, ami nem egy másik embertől függ, hanem csakis tőled. És ha ez megvan, akkor jöhet bármi, mindig biztos talajon állsz. Távol álljon tőlem az "észosztás", ez csak egy gondolat, ami vagy igaz, vagy nem :) Nekem bevált, de nem biztos, hogy másnak is ez a jó.
2014. júl. 8. 10:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Barátok akikkel bulizni lehetne.
2015. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az édesapám szeretete. Sose kaptam tőle még egy ölelést se. Most ez nagyon kihat a szellemi és fizika fejlődésemre. A jegyeimet is meglátszik. 14/L
2015. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

jegyeimen

Bocsi, elírtam.

2015. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!