Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy tennétek túl azon...

Ti hogy tennétek túl azon magatokat, hogy elpocsékoltatok 5 évet az életetekből? 19/L

Figyelt kérdés

úgy érzem magam, mint aki 5 év után kómából ébredt.. most fogok végezni a gimiben, eddig szörnyű volt, nem voltak barátaim, egyedül voltam, rossz, depressziós gondolataim voltak, és hát igen, depressziós voltam.. 5 évig konkrétan nem nevettem semmin, nem volt jókedvem, magamba zárkóztam..

most kezdek kicsit kilábalni az egészből, csak most az a baj, hogy most döbbentem rá, hogy az elmúlt öt év egy sötét folt, eltemettem valahol mélyen az emlékeket, hogy ne is emlékezzek rájuk, mintha nem is én lettem volna az, aki ilyen szörnyű állapotban volt..

szerintetek elpazaroltam életem legjobb éveit? Egyetemre szeretnék menni, ott még bepótolhatom az elveszett éveket?


2013. ápr. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még veszve semmi. Az egyetemen ezt bőven bepótolhatod, de nem csak ott... :D

Nekem is volt egy ilyen fajta "megvilágosodásom" kb. egy éve. Most elölről kezdek mindent. Végzős vagyok, erre az egy évre már nem sokat változtam illetve nem volt észrevehető. A gondolataimat tettem rendbe. Előtte nem érdekelt semmi és... na a lényeg, hogy egy sz@r múltam van ezért vagyok azaz most már csak voltam távolságtartó. Nincsenek emlékeim az eltelt időszakból, semmi nem történt velem.

Szerintem nem pazaroltad el az idődet. Ezt ne így fogd föl! Még rengeteg idő van előtted és sosem késő változni, változtatni! :)

2013. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. ápr. 16. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

egyáltalán nem pazaroltál el semmit. sőt, szerintem ez volt az alapozás arra, hogy esélyed legyen a boldog életre.

de attól tartok, hoyg ebből sem tnaultál eleget, és majd átesel a ló túlsó oldalára, jönnek majd a bulik, lerészegedések, smárolások meg laza kapcsolatok, mert félelemből fogsz"élni", hoyg bepótolj mindent.


tudod ami még a depressziónál is ijesztőbb, az az, amikor eladod a lelked, és mégsem leszel boldog. mert az ember kiég és belefásul ebbe a sok hazugságba, hogy milyen jók voltak az egyetemi tivornyák, hát hogy is láthatná másképp, ha előtte volt 5 év teljes üressége, a kettő közül csak az utóbbit tudja kiemelni. főleg ha manapság elismerést vált ki a felelőtlen életvitel.


ezt csak azért mondom, mert tudom, hoyg olyan ember vagy, aki nem igazán ért még az emberekhez, pont azért, mert nem is élt igazán. eddig is meg lett volna a lehetőséged ismerkedni, de nem tetted meg, hoyg mmilyen okokból, az most mindegy, a lényeg, hogy ezek után kcisit lazábbra kell venned magad, ha gátlásos vagy, ha meg enm érdekel smemi, akkor tenned kel laz ellen is, és úgymond magadra erőszakolbva kell valami érdeklődést és hobbit találnod. menni fog, csak az leső pár lépés nehéz.


viszont előre szólok, hogy akit először jóbarátnak hiszel, évek után is hátbaszúrhat, és akit imádva szerretsz, az is otthagyhat 2-3 év után. semmi sem tart örökké, csak a nagyon kemény munkával megalapozott kapcsolatok tartanak sokáig. meg nem árt hozzá 2 megfelelő személyiségű ember is.

pont ezért kellene elkezdened még most fejleszteni magad, rengeteget olvasni, filmet nézni, művelődni, sportolni, amíg nem leszel te is egyenlotyó mint a többi ostoba ronda unalmas lány a világban. csak azért modnom, mert gondolm egyszer majd akarsz valami párkapcsolatfélét is. és hidd el, rohadtul nem az a jó párkapcsolat alapja, hogy érzelmek és külsőségek.

2013. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem pocsékoltál el semmit, van még időd bepótólni. De bármit teszel gondoldl meg jól. Ne siesd el a dolgokat.

Egyetemen is lehet jó barátokat szerezni és lehet jól szórakozni, és most nem a bulizásokra gondolok, hanem magára a közösségre. Légy optimista és ne zavarjon ha emiatt bolondnak is tartanak. Minden jót.

2013. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg azért voltál zárkózott, amiért én az vagyok.Nem bírom, ha hülyékkel vagyok körülvéve, meg akik nincsenek egy szinten velem.Nem, nem nagyképűségből mondom.

Nem biztos, hogy elpazaroltad.

2013. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok csak én 18F. Még mindig kicsit depis vagyok de már kezdek javulni, az utóbbi 3 év tele egyedülléttel, csalódással de már kezdek túl lenni rajta :D nincs veszve semmi sztem sokan vannak így
2013. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!