Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam azért, mert minden második ismerősöm posztolja a nyaralós képeit?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok. Nincsen párom, barátaim is csak nagyon kevesen, de ők is inkább ismerősök. Egyedül a húgommal tudok mindent megbeszélni, ő a bizalmasom. Tudom, hogy az ember saját magáért, sorsáért felelős, és még véletlenül sem vagyok irigy más életére, hanem inkább arra gondolok, nekem miért nem adatik meg mindez. Nem konkrétan nyaralásra gondolok, csillogásra, pénzre, hanem arra hogy megszűnjön az egyedüllét, az unatkozás. Szabadságon vagyok 2 hétig és borzasztóan unatkozom. Ami a házimunkát illeti megcsinálom, de az sem tart sokáig. Tesóm dolgozik, nem tudunk elmenni sehová, még egy strandra sem jutok el. Ő volt már strandon, de akkor meg én dolgoztam. Totál egyedül vagyok. Én már attól is boldog lennék, ha innen 50 km-re eljutnék pár napra, más zónában lenni, egyedül a kutyám van itt, akire mindig számíthatok. Nehézkes a pár találás is, a létező összes lehetőséget "megfogtam" de nem sikerült, évek óta egyedül voltam. Most van valakim még friss, de nem érzem a stabilitást a kapcsolatban, nem érzem hogy sokáig leszünk együtt, részemről működne, de rajta nem igazán látom a lelkesedét. Próbálok pozitívan gondolkodni, de amikor meglátok egy ilyet, elkap a magány érzése. Tudom hogy a facebook csak egy virtuális világ, és nem kell készpénznek venni, de akkor is. Ilyenkor mit lehet tenni? Már előre félek a kollégáktól amikor kérdezni fogják, mit csináltam a szabi alatt.
2014. júl. 10. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Az első sorban azért írtam hogy nincs párom, mert csak ritkán találkozunk és nem érzem őt páromnak, van valami köztünk, de szerintem nem sokáig lesz.
2014. júl. 10. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nem mész el egyedül? annyi kuponos akció van az oldalakon, simán elvonulhatnál, túráznál, kirándulnál. Mondjuk Visegrádon!:)


vagy a húgoddal is elutazhatnál, vagy anyukádékkal!


én egyedül megyek NY-ba ősszel (egy barátom ott lakik, és hozzá), de mivel dolgozik egyedül veszem nyakamba a várost és utazgatok az országban.:)


27l (nincs pasim jelenleg, barátaim vannak, de mindenki dolgozik, mint az állat, én meg nem dolgozom)


szerintem használd ki ezt a két hetet és aludj, nézz filmeket hajnalokig, meg ilyesmik!

2014. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És miért nem mész el egyedül? :)Kolléganőm is rendszeresen egyedül jár strandra. Kivisz egy könyvet, napozik, zenét hallgat, nem mellesleg akár ismerkedni is lehetne. Kirándulni is elmehetsz egyedül. Sztem nincs benne semmi ciki. :)
2014. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

menj egyedül, keress olyan helyet ahova mehetsz kutyával.

nagyokat sétáltok, kirándultok, jó lesz

2014. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kutyával lehet a legjobban ismerkedni. Engem naponta szólítanak meg idegenek miatta. Nem tudom hol laksz, de tervezz a kutyáddal nagy kirándulásokat, látogass meg messzebbi parkokat, ahova sokan járnak sétáltatni. Akár menjetek el nézelődni más nagyvárosokba is. Vonattal nem megerőltető kutyával utazni. Sőt ha van autód, akkor kutyás strand se lenne akadály!
2014. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-menj egyedül

-menj a húgoddal

-ne járj fb-re.

2014. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 11 éves vagyok anyukám apukám folyton dolgozik minden ismerősömtől hallom milyen jó volt a nyaralás stb.. de én még egyszer sem voltam olyan rossz
2014. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan hadd kérdezzem már meg, hogy mi a fene jó a nyaralásban? Retek sok pénzt elvertek rá, de minek? Pihenni? Azt otthon is lehet és még olcsó is... Más ha elmegy valaki egy nagy túrára vagy hegyet mászni vagy valami, de hogy azért utazzon el egy másik országba, hogy 40 fokban aszalódjon és mindenhol más nemzetiségű emberek érthetetlen makogását hallgassa százezrekért, hát viccnek tartom ezt az egészet. Én már attól megörülök, ha 2 órán keresztül nincs mit csinálnom, hogy nem hogy két héten keresztül.


Kérdezőnek meg annyit mondanék, hogy menj el egy kéktúrára vagy valami hasonlóra. Egészségednek jót tesz, edz, méregtelenít és kikapcsol. Értelmes elfoglaltság és ingyen van, maximum egy alacsony költségű szállást keresel magadnak esténként. Ott igazából még emberekkel is megismerkedhetsz.

2014. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!