Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam meg a barátaimn...

Hogyan mondjam meg a barátaimnak, hogy azért nem szeretek alkoholt inni, mert az édesapám alkoholista volt és ez volt az oka annak, hogy meghalt?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk valahova akkor körülöttem mindenki iszik. Némelyik lány is egymás után issza a töményeket, söröket és az a témájuk, hogy ki-hogy-mennyire rúgott be. Azért én is volt már, hogy ittam egy koccintásnyi alkoholt, de csak ennyit. Egyszerűen utálom a szeszes italokat, mert láttam apámon, hogy mennyire tönkretette őt. És ugyanúgy minket is, mert nem telt el úgy este, hogy ő ne igyon vagy részegedjen le. Nekem kiskoromból olyan emlékeim vannak, hogy részegen alig bírt betámolyogni a szobájába és én segítettem neki lefeküdni, hogy ne tegyen kárt magában.


De ezt nem mondhatom el, mert akkor lenéznének...


2010. jan. 7. 22:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát legalább már tudom hogy nem vagyok egyedül
2010. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!