Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy átlépjem...

Mit tegyek, hogy átlépjem ezt? Tönkre vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elkezdett rólam terjeszteni durvákat(r.ibancos dolgokat fele sem igaz) ez elterjedt az egész városban,mindenki megutált,eltávolodtak tőlem..Alig maradt valakim,mindenki irkálja ki a rólam szóló dolgokat ezért már nem használok semmilyen közösségi oldalt.

Tegnap agyon nyugtatóztam magam ma nem csináltam semmit de már azon is gondolkodtam,hogy elmegyek itthonról egy tonna gyógyszerrel és valahol megölöm magam. Nagyon kivagyok már nemtudok mit csinálni.

16/L


2014. júl. 17. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy pszichológus.

Miért utál téged az a lány? Miért akar tönkretenni?

Nincs értelme megölni magad csak azért, mert van egy rosszindulatú ismerősöd. Ha megölöd magad, akkor elérte amit akart, nem?

Aki melletted maradt, azokról legalább tudod, hogy tényleg szeretnek.

2014. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezt most úgy fogod gondolni hogy "ciki", de mondd el a szüleidnek. Mesélj el nekik mindent, és akár meg is kérheted őket hogy beszéljenek a lány szüleivel. Vagy esetleg az Iskola igazgatójával is beszélhetnél erről. Nem nézheti tétlenül ha ilyen történik az iskolájában.


Ha ez nem lehetséges akkor esetleg egy másik városban lévő iskolába megpróbálhatnál átiratkozni.


Az első válaszolónak igaza van, akik elhagytak azok sose voltak a barátaid. Ne foglalkozz velük, tudom könnyű ezt így látatlanba írni, de meg kell próbálnod.

2014. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fodor Vivien válasza:
Figyu tudom min mész most keresztül. De az ilyet nem kell észrevenni ne foglalkozz azzal aki ezt terjeszti rólad és ha rosszabbra fordulna sorsod kérd meg a szüleid hogy költözzetek el . Tudom nehéz nem észre venni ,én is saját bőrömön tapasztaltam, de megtudod csinálni. Most Kívánom neked a legjobbakat, és sok sikert :D Ne add fel !
2014. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írj nekem, ne csinálj hülyeséget.
2014. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,fennt voltam egész éjjel átgondoltam idővel csak csillapodni fog,és megunják ezt a pletykát.Próbárok erős maradni mindig is az voltam. Köszönöm tényleg!
2014. júl. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!