Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha szégyellem...

Normális, ha szégyellem magam, mert 20 évesen még egy napot nem dolgoztam?

Figyelt kérdés

Sajnos a kisvárosban, ahonnan származom, nem volt munkalehetőség még csak diákmunkára se, pedig 6 éven át próbálkoztam. (14 éves kortól lehet nálunk)

Másoknak az én koromban már volt vagy 3-4 munkahelyük, és én hiába szeretnék, eddig nem jött össze.


Srácok, ti nagyon elítélnétek a csajt, ha ilyesmi derülne ki róla?


2014. júl. 22. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ha van életcélod és tudod merre tartasz.
2014. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Akkor lenne probléma, ha nem is bánnád, hogy nem dolgoztál még.


Nem ítélnék el, inkább örülnék neki, ha dolgozni akar. Még azt is felajánlanám, hogy segítek a munkakeresésben.

2014. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ítélném el, én sem dolgoztam még semennyit. Még mindig tanulok és most fogok mesterképzésre menni, mellesleg örülök, hogy a szüleim nem erőltetik a munkát mellette. Én is akarok majd dolgozni, de előbb legyen meg minden végzettségem. Ok, most sokan lefognak szólni, hogy de suli mellett is lehet simán dolgozni, nekem egyszerre csak az egyik megy. 21/F
2014. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egész életemben élősködni másokon, szeretnék egyetemre járni (sajnos csak érettségim van, muszáj tovább mennem), és annyit keresni, hogy eltartsam magam, de az még odább van.
2014. júl. 22. 20:22
 5/13 anonim válasza:
0%
Én iskola mellet fogok dolgozni (most is dolgozok nyáron) igenis elég nagy szégyen én 19 éves vagyok...
2014. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én meg nem is tervezem XD
2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szégyellni nem kell. Én is 23 évesen dolgoztam először.
2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
csak vicc volt a munka nemesít,szal emeld meg a pcsádat és dolgozz.ne az én adómból élj te élősködő
2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 20:23

Ha tudnád, hány helyre adtam be a jelentkezést, hány helyre küldtem önéletrajzot, mennyit kuncsorogtam utazási irodáktól az utolsó kocsmáig, pedig nem vagyok hülye (3 nyelven beszélek anyanyelvi szinten, kettőn alapfokon), csak ép egy falu szintű kisvárosban nem olyan egyszerű...

Ha önszántamból ülök otthon.

2014. júl. 22. 20:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, tehát közöm sincs a te adódhoz...
2014. júl. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!