Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nem vagyok képes...

Úgy érzem nem vagyok képes semmire, semmire sem vagyok jó, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Idén végeztem a középiskolával. Első két évben nem nagyon eröltettem meg magam a tanulással, de így volt 3,8 ; 4,0 az átlagom. 11.ben nagyon szorgalmas voltam 4,5 fölött voltam. Idénre viszon az energiám teljesen elfogyott családi problemák miatt, pont amikor a legjobban rákellett volna hajtani de nem jött össze, ugyan 4,6 körül van az átlagom.Viszont az érettségieim nem lettek jók, pedig nagyon sokat tanultam. Az zavar, hogy míg én itthon tanultam , más egyátalán nem tanult mégis olyan érettségit írt mint én vagy jobbat. Miért van ez? Mondjuk én eddig ezt vettem észre akár mibe fogok semmi se lesz jó mindig jobban teljesitenek nálam ha megfeszülök akkor is. Elvagyok keseredve, semmi sem jön össze.

2014. jún. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyd abba az önsajnálkozást, és tedd magad hasznossá!
2014. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Amikor rosszul érzem magam mentálisan,én is 2-3 órákat ülök a könyv felett hiába,amikor meg úgy van fél óra alatt meg tudok tanulni egy leckét..Úgy tudom,ha nagyon nagyon rossz lett,újra lehet érettségizni egy év múlva,de ki tudja..kiosztották már? vagy megmondták a pontokat? lehet csak te érzed rosszul.
2014. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyfolytában azt csinálom. Tanulok mert jelentkeztem egyetemre de nembiztos hogy összejön...
2014. jún. 3. 18:30
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig az emelt szintről tudok mert azt kaptam meg de nem lett valami fényes pedig abba fektettem a legnagyobb energiám. :/ teljesen elszomorodtam. a közepet jovő héten tudom meg de abból kiindulva ha ez nem sikerült olyannak amilyennek szerettem volna akkor azok? :/
2014. jún. 3. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Az agyam is offon van már sajnos és még a tetejében az, hogy tudom hogy jön a szóbeli és az nem sokat javít a helyzeten még a kedvemis elveszi a tanulástól :(
2014. jún. 3. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi már,az írásbeli lesz amilyen lesz,viszont a szóbelire készülj fel jobban ha az előző nem olyan lett mint szeretted volna,és akkor egy kicsit korrigálhatsz rajta:) Gondolj arra hogy utána már tényleg itt a nyár.
2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtat :) csak nembiztos hogy így felfognak venni ahová szeretném, és így még a motivációmis elmarad :/ de azért megpróbálom, csak félek a csalódástól :(
2014. jún. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!