Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinalnálnatok a lottó...

Ti mit csinalnálnatok a lottó főnyeremennyel ha megnyernétek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt befektetésre, utazások, vagy a munkahely megtartasa/elhagyasa, stb.
2014. júl. 29. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Rendbe hoznám az életem.Szép kertes házat vennék, nem pedig panelban élnék, eljárnék szabadidőmben kirándulgatni, minőségibbé tenném az életem, sokkal egészségesebben élnék,étkeznék, hiszen akkor a lehető legjobb minőségű dolgokra is futná. Munkát nem azt végezném ami éppen akad, ha munka nélkül maradtam, - mert a kényszer nagy úr, ha az ember nem keresett korábban annyit hogy félre is tudjon tenni-, hanem megválasztanám hogy milyen munkát vállalok, csak azt vállalnám el amit szeretnék is csinálni, ami a hobbim és a munkám is lehet egyben. A munka kell, hiszen hiába csöppent az ember ölébe sok pénz, fontosnak is kell hogy érezzem magam, teljes embernek, aki hasznos, és nem csak él. Tehát én mindenféleképpen dolgoznék tovább!
2014. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Én visszautasítanám, hogy nem kérem. Nélküle boldogabb vagyok. Ezért aztán nem is lottózok :)
2014. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Jaj 2-es nehogy ezért ne lottózz! Ha megnyered add nekem :D


Vennék egy szép lakást (kertre nem vágyom), és 2-3 nyaralót. A lakásomban lenne moziterem kukoricapattogtatóval :)

Utazgatnék sokat, és sose dolgoznék többet, életem végéig tanulnék :) Egyik egyetemről a másikra járnék.

Tennék el pénzt arra is, hogy a gyerekeim is azt tanulhassanak amit akarnak, ne legyen ennek anyagi akadálya.

Vennék egy lakást a szüleimnek is a közelünkben, mert most messze élnek, jobb lenne ha többet tudnánk találkozni.

Ami marad, odaadnám egy megbízható pénzügyi szakembernek, hogy fektesse be, és a hozamokból élnék.

2014. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
vennék egy repülőjegyet külföldre, csak oda!
2014. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%
Amikor megnyerem biztos nem fogok többet dolgozni,köszönöm elég volt a stresszből,aki azt írja hogy melózna tovább az még életében nem dolgozott. Ha már utazás akkor amcsiba mennék,eléggé lenézem őket buták kövérek és kultúrátlanok,de valamiért mégis szeretném ezt az egészet a saját szememmel látni :D Befektetésről meg annyit hogy csak a tutiba mennék,úgy mint állampapír stb,üzletet nem nyitnék minden csődöl be. Nem élnék túl nagy lábon de ebben az országban már az is luxus ha nem kell aggódnod hogy holnap miből veszel kaját meg adod fel a sárga csekket ;) 188 van rajta ezen a héten tehát 50 házra 8-10 kocsira 10 zsebbe többi bankba.
2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem részletezem, amit úgy mindenki szeretne. Viszont BIZTOS, hogy dolgoznék tovább. Most komolyan van pénzed és kész? Ennyi az élet? Habzsolás? Én inkább vinném valamire, elérnék valamit. Amúgy nagy részét befektetném és ha mindent megvettem magamnak és a családomnak, utána a befektet pénz jövedelmének felét visszafektetném a többit pedig adományoznám mindenfele a világban mindenkinek, minden gondjára.
2014. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
77%
Jogos,van pénzed és dolgozol tovább...igaz úgyse tudod meddig élsz meddig élvezheted a gondtalan szabadidődet,jobb rohadni a melóban ez így igaz. Egy nagy titok a sok csorónak: a gazdag ember legnagyobb kincse a szabadidő,a pihenés a lazulás és általában amit szeret csinálni.
2014. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utazgatnék, mert sose tehettem meg, dolgoznék, de én is azt, amit szeretnék, ami a hobbim. Adományoznék, mert sok a rászoruló, de amennyit lehet, kiélveznék sportokkal, és olyan dolgokkal, amit mindig is ki akartam próbálni, de pénz híján nem tehettem meg.
2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Úgy élném az életemet, mint eddig, a pénzt pedig befektetném, de nem itthon.
2014. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

5-ös, 7-es. Több, mint két millió forintos adósságom lesz mire elvégzem az egyetemet. Szerintetek érdekel a kicseszett pénz? Én nem azért élek, hogy szórakozzak meg szórjam a nem létető pénzemet. Engem nem ezek tesznek boldoggá, hanem ha majd a halálos ágyamon fekszek és visszanézek, akkor elmondhatom, hogy igen, én legalább megpróbáltam, nem úgy mint a másik 6.999999 milliárd.

És igen, használtam a dolgozni szót, mert már várom azt a kellemes napot, amikor már csak dolgoznom kell és nem ezt a gyilkos életmódot folytatnom. Egy munkás embernek sokkal könnyebb dolga van...

2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!