Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinalnálnatok a lottó...

Ti mit csinalnálnatok a lottó főnyeremennyel ha megnyernétek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt befektetésre, utazások, vagy a munkahely megtartasa/elhagyasa, stb.
2014. júl. 29. 07:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
16 vagyok. Vennék egy lovat. :) Továbbtanulnék az állatorvosin.
2014. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom most mennyi a nyeremény, de tegyük fel hogy nyerek 3 milliárdot.

Szerintem első dolgom lenne hogy költöznék és a családomnak adnám egy részét. Persze új kocsi meg minden. Viszont már így is úgy élek hogy sok mindenem megvan.

Én pályázatot indítanék. Elsősorban oktatási intézményeket keresnék (általános és középiskolákat). A lényeg az lenne hogy én pénzt adnák bizonyos mennyiségű hangszerre egy-egy kijelölt terem teljes hangszigetelésére és berendezésére. Amennyiben nincs ilyen terem akkor az iskola területén egy új kis helyet építhetnének. Cserébe azt kérném hogy biztosítsanak a diákoknak lehetőséget az ott tanulásra, szabad gyakorlásra, de semmiképpen(!) se legyen kötelező. A tanulók az ott lévő hangszereket kikölcsönözve hazavihessék gyakorolni (persze amelyiket lehet). Illetve biztosítsanak a tanulóknak évente egyszer fellépési lehetőséget az iskola keretein belül.

És azt hiszem itt elfogyna a pénzem :)

De szeretem a munkámat és így sem élek rosszul szóval nekem nem is hiányzik az a sok pénz annyira :)

2014. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Vennék egy lovastanyát és gyerekeket tanitanék lovagolni ,segitenék a rászorultakon , utaznék ,plasztikáznám a hasam mert csúnya hegg maradt a 2 császár után .
2015. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Molly 23 válasza:
Adnék penzt anyukáméknak,gyönyörűen felújítatnám a házunkat. Nagy kertet csinálnék es gyümölcs fákat ültetnék. Kocsit vennék es kisbuszt. Rengeteg ruhát ékszert férjemnek is es kislányomnak is. Cicimet megcsináltatnám. Nyaralót vennék.utaznèk szep helyekre. Tanulnék es dolgoznák. Bankba tennék be.
2016. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!