Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt már hosszú...

Miért érzem azt már hosszú évek óta, hogy többre vagyok képes? Tehetségesebb vagyok annál, mint amit most mutatok.

Figyelt kérdés
Mindenféle filozofálás nélkül, eddig arra jutottam, hogy nincs túl nagy önbizalmam. Ez lehet az egyik ok. Mégis érzek más gátló tényezőket is a dologban. Próbálom magam jobban megismerni, hogy feltárjam a problémát. Milyen módszerek segíthetnek előhozni ezeket a rejtett képességeimet?

2014. júl. 29. 14:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki?
2014. júl. 30. 21:26
 2/2 anonim válasza:

ugyan így vaggyok ahogy te,nekem sincs semmi önbizalmam de. tudom hogy pár dologban tehetséges vagyok.Ilyen pl a rajzolás...oszttársaim csodálkoztak a rajzaimon és elgondolkodtam rajta h talán fejleszteni kéne magam,és mostmár rájöttem h vmiféle rajzzal kapcsolatos dologgal szeretnék foglalkozni :-)

arra akarok kijukadni hogy tedd rendbe magadban a dolgokat,gondolkozz el rajta h miben vaggy tehetséges és tegyél érte h jobb légy:-)

2014. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!