Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha öngyilkosságró...

Miért van az ha öngyilkosságról beszélnek a közelemben elvörösödöm és hibásnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Tudniillik régebben 1 évig vagdostam a csuklómat (kb fél éve hagytam abba) és minden nap öngyilkossàgon járt az eszem... valamelyik nap pizsama-partyn voltam a barátnőméknél és valahogy előjött az öngyilkosság téma,és megtudtam hogy 3 évfolyamtársam is vagdosta magát kb 3 éve hagyták abba .. persze én kinosan éreztem magam és egy váratlan pillanatban elkapott a sirás és a barátnőim nagyon aggódtak értem,persze utána mindent megmondtam nekik...de azóta is nagyon nehéz visszatartani magamat :///

2014. aug. 1. 16:33
 1/2 anonim válasza:

miért akarsz öngyilkos lenni? miért akartál?

Párod miatt ? vagy netán betegséged van? Vagy nincs meg ami kell neked? MIÉRT?

Volt értelme?

Szerintem nem

de le lehet pontozni azse érdekel

ez hülyeség hogy vágdosni magunkat

csukló alatt vágod el, akkor nem is fogsz meghalni csuklottol 4-5cm vágd el jó mélyen és garantált a halál

ha meg játszani akarsz , hülye játék

gondolom nem vagy beteg

vagy nem utazik ki életed nagy szerelme Franciaországba nélküled dolgozni

2014. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Miért van az ha öngyilkosságról beszélnek a közelemben elvörösödöm és hibásnak érzem magam?"


Azért mert hibás vagy. Az öngyilkosság is bűn. Ha valamit elszúrsz, azt rendbe kell hozni, és nem öngyilkosnak lenni. Ha meg más miatt van, akkor próbáld feldolgozni a dolgot, vagy beszéld meg valakivel, tégy ellene/érte valamit.

2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!