Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért pisilek be szinte...

Miért pisilek be szinte minden éjszaka?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem ébredek fel amikor pisilni kell. csak reggel arra ébredek, hogy fekszek a pisiben.... ez már pár éve így megy... miért van ez?
2014. aug. 18. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos.
2014. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt két órával ne igyál, lefekvés előtt közvetlenül menj el vécére. Mennyire szorongsz? Van valami, ami a mindennapjaidat beárnyékolja?

Egyetértek az előzővel, hogy orvoshoz kell ehhez fordulni. Lehetséges, hogy belsőszervi probléma az oka, de az is lehet, hogy valamit elfojtasz magadban, az utóbbi esetében egy pszichológus mindenképpen jól jönne.

2014. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos
2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régebben képzeld én is így voltam, 8-9 éves koromban, de most már ez a szokás vagy nem tudom mi eltünt, vagy várjál, vagy menj el orvoshoz, de az hogy ne igyál este vizet az is egy jó ötlet, bár mondjuk én este, közvetlen alvásnál, úgy iszom a vizet mint a kacsa :D
2014. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!