Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha? Minimum 50válas...

Mit tennél ha? Minimum 50válasz kellene.

Figyelt kérdés

1. Mennél az utcán és egyszerűen egy idegen lesmárolna?

2. Ha egy ember kölcsönkéri a telefonod, hogy felhvíja egyik ismerősét?

3. Egy idegen kér kettőszáz forintot ételre?

4. Kiesik a meletted sétáló zsebéből 5000Ft?

5. Egy alkholista melletted esik össze?

6. Látod, hogy egy öreg nénit kirabolnak?

7. Ha megállítana 2drogos, hogy vegyél tőlük anyagot?


Minimum 50válasz kellene..Dolgozatot kell erről írnom :S


2010. jan. 17. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:

1) ellökném magamtól és jól leosztanám hogy mit képzel magáról, és jól tökön rúgnám:D

2) attól függ ki az az ember, ha olyas valaki akiben megbízok akkor odaadnám neki, hogy felhívja az ismerősét

3) hát ha nagyon rászorul akkor adnék, de ha hót részeg és a kocsmába akar visszamenni akkor nem adnék

4) utánamennék és visszaadnám neki (becsületességemért hátha meghív egy kajára vagy vmire:D)

5) hát nekem már volt részem ilyenben:S amugy megkérnék egy másik járókelőt hogy segítsen hívjon vkit aki segít vagy ilyesmi

6) hát hívnám a rendőröket de mire azok kiérnek a tolvajok messze járnak, de ez tűnne a legjobb ötletnek mivel személyleírást tudnánk adni

7) elküldeném őket a jó büdös fr@ncba:D^^

2010. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

1:leosztanám, hogy mégis hogy képzeli

2:Bizalmatlan lennék.Attól függ, miért akar vele beszélni.

3:adnék neki

4:szólnék neki

5:mentőt hívnék és megvárnám, hogy megérkezzenek

6:a segítségére sietnék és hívnám a rendőrséget

7:közölném, hogy én nem élek vele

2010. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:

1. Biztos, hogy nem hagynám magam és eltolnám magamtól még ha jól is néz ki...egyszerűen túl váratlanul érne.

2. Megmondanám neki, hogy bocs de nincs rajta pénz.

3. Ha csöves akkor nem adnék, vagy legfeljebb 50-60 Ft-ot.

4.Attól függ milyen embernek tűnik. Ha látszik rajta, hogy tele van pénzzel akkor szerintem elraknám. Más esetekben szólnék, hogy elhagyta. Bár ez elég nehéz kérdés.

5.Ha csak én vagyok ott a közelben egyedül akkor próbálnám felkelteni aztán hívnám a mentőket. Ha sokan lennénk körülötte akkor valszeg nem csinálnék semmit.

6. Mivel én is csak lány vagyok nem sokat tudnék tenni, talán elkezdenék kiabálni h valaki segítsen.

7. Mondanám h kösz de nem drogozom.

2010. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim válasza:

1 Szájba vágnám!

2.Odaadnám

3.Nem adok

4.Szólok neki

5.Kihívom a mentőt

6,Hazakísérem és szólok a rendőrségnek.

7, tovább megyek.

2010. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:

1. Jól megpofoznám.

2. Attól függ. Ha bajban van, akkor igen. Egyébként nem.

3. Adnék, ha van miből, ami ritka, de ha van, mindig adakozok

4. Ha tudom, visszaadom neki, ha nincs rá lehetőség (pl.:felszállt a buszra), akkor megtartom

5. Próbálom úgy fordítani, hogy en forduljon meg, ha látom, hogy nagyon rosszul van, akkor mentőt hívok, ha nem, akkor hozok neki vizet, ennivalót, hogy jobban legyen.

6. Sajnos nem igazán tudnék mit tenni. Kiabálni kezdenék, hogy tolvaj stb.

7. Kösz, nem. És továbbmennék.


15/L

2010. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim válasza:

1. Hát, először köpni-nyelni sem tudnék, hogy mi akart ez lenni... meg amúgy sem adom olyan könnyen magam, felteszem első felindulásból jobbról, másodikban balról, harmadikban lentről kapna egyet...

2. Attól függ, hogy néz ki az ipse. Hogyha valami szakadt egyén, oda nem adom, de hogyha tisztességesnek tűnik, teszek egy próbát. Feltéve ha van rajta pénz, mert általában nincs...

3. Inkább elviszem egy kis közértbe, és veszek neki teszem azt pár zsemlét, tejet meg némi felvágottat...

4. Attól függ, kinek a zsebből esett ki. Ha felvágós cicababa vagy kigyúrt fa.szfej az illető, megtartom, de hogyha dolgos embernek tűnik, akinek ebből kell főznie egy hétig,visszaadnám.

5. Rendőrséget hívem, intézzék el ők...

6. Szintén rendőrség, némi hangerő, meg általában férfival vagyok, tehát meg van oldva :D

7. Hát... inkább ne állítsanak meg:D

2010. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:

1. felpofoznám és elmennék

2. odaadnám ha lenne rajta pénz xD de mivel ált nincs... :$

3. ha valóban ételre kell neki, akkor bemegyek vele a boltba és megveszem neki

4. szólnék neki, visszaadnám

5. mentőket hívnék

6. hívnám a rendőrséget

7. nem vennék

2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:

1. Meglepődnék és lecseszném, hogy mégis hogy képzelte!

2. Nem adnám oda.

3. Nem valószínű, hogy adnék, mivel általában nálam sincs sok pénz.

4. Szólnék neki.

5. Továbbmennék.

6. Mivel lány vagyok, nem próbálnám meg a tolvajt utolérni, de odamennék a nénihez, hogy kell e neki segítség.

7. Megmondanám hogy "Nem drogozom".

2010. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:

1-segítségért kiáltanék

2-nem adom oda,ha csak nem muszáj nagyon

3-nem adok... 20-ast max adok,vegyen kiflit...

4-felveszem és oda adom neki

5-megyek tovább,úgyse tudok mit csinálni,nem tudom,hogy kell felhívni a mentősöket

6-gyorsan elhúzok onnan a francba,ha meglátják v meghallják,h hívom a rendőrséget,biztos jól megvernének a rablók

7-k*rvára megijednék és mondanám,h köszi nem,és tovább mennék,és reménykednék,hogy nem jönnek utánam,és nem akarnak megverni v megerőszakolni

2010. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
bocsi, a 2. választ elnéztem,azt hittem,ismerősnek kéne oda adni a telefont,idegennek azt mondanám,h nem adom kölcsön
2010. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!