Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha? Minimum 50válas...

Mit tennél ha? Minimum 50válasz kellene.

Figyelt kérdés

1. Mennél az utcán és egyszerűen egy idegen lesmárolna?

2. Ha egy ember kölcsönkéri a telefonod, hogy felhvíja egyik ismerősét?

3. Egy idegen kér kettőszáz forintot ételre?

4. Kiesik a meletted sétáló zsebéből 5000Ft?

5. Egy alkholista melletted esik össze?

6. Látod, hogy egy öreg nénit kirabolnak?

7. Ha megállítana 2drogos, hogy vegyél tőlük anyagot?


Minimum 50válasz kellene..Dolgozatot kell erről írnom :S


2010. jan. 17. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

1. Pofon

2. Meggondolnám h odaadjam-e

3. Adnék

4. Attól függ látja-e más is,mert akkor hülyeség lenne lenyúlni

5. Hívnám a mentőket azonnal

6. Hívnám a rendőrséget azonnal

7. Elhúznék minél gyorsabban.

2010. febr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:

1. Attól függ, ha egy jóképű, ellentétes nemű idegen, legfeljebb elpirulnék, és furcsán néznék. Sőt, tök jó lenne! Ha egy randa, öreg valaki, vagy egy nő, azt hiszem, jól bezúznék neki

2.Ha ismerős vagy barát, akkor igen. Idegennek nem, mi van, ha most fog lelépni a telefonommal?

3.Ha a Zsolnay kútnál (Kaposvár) kéregetők bármelyike, nem adnék, mert úgyse kajára költik. Egyébként 200 még belefér. (Egyszer valami krisnásnak adtam a saját ebédemre szánt ötszázasomat, csak hagyjon már, békén...>_<)

4. "Elnézést!..."

5. "Úristen, én most mit csináljak?" Adja az ég, hogy ilyen ne legyen!

6. A helyes dolog az lenne, hogy hívni a rendőröket. Asszem, én elindulnék az ellenkező irányba, nehogy engem is kiraboljanak. Nem tudok verekedni.

7. "Kösz, nem! Nincs is miből, most fizettem be a kolit"

2010. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

1.ha jol nézne ki akkor semmit:D és ha még ismerkednénk is utána akkor az jo xD ha egy pedofil vagy undorito vagy csöves vagy ijesmi akkor leorditanám talán pofon is:D

2.nem adnám:D

3.attolfügg mijen kedvembe vagyok és h van e pénzem:D

4.attolfügg h kinek a zsebéböl esett ki:) ha egy 5gyerekes család anyáébol visszaadnám.. ha meg ojannak akinek sok pénze van megtartanám:D megijesmixd

5.otthagynám

6.hát valahogy segitenék..

7.azt mondanám h köszi nem élek ijenekkelxD

sok sikert a dolgozathoz;D

2010. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

1. Neme? Ha lány, akkor csak leteremteném, de azután, hogy ő abbahagyja...

2. Ismerem? Ha igen, akkor az egyenleg dönt, 500 fölött okés, és ha csacsog, elveszem, lerakom.

3. Ha van rá pár perce mindkettőnknek, megyünk együtt venni valami kiadósabbat akár kicsit többért is.

4. Picit lemaradok ugye. Ha haver, akkor odaajándékoznám neki, hadd örüljön.

5. Faluhelyen zsebben is hazavinném, máshol már 102 neki.

6. Felmérném a helyzetet és megtenném amit lehet, melyik hülye ad ilyen kérdéseket nektek?

7. Állapotuktól függően szénné oltanám őket drog és valóság közt feszülő, megoldhatatlan ellentmondásokkal. Egy hétre begondolkodnának, aztán lenne még két Csernusunk.


Még lógok 43 válasszal :D

2010. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

1. irány az orvos, hátha valami tbc-s köcsög aki terjeszti a bacikat

2. nem adnam, mert lehet elfut vele es ellopja, a másik én sem szarom a pénzt

3. lsd fenn és sem szarom a pénzt

4. eltenném lsd fenn:)

5. otthagynám, legalább többé nem az adófizetők pénzéből kell kezelni

6. call the police

7. megkérdezném őket hallottak e mar a drgozas veszelyeiröl stb, aztan sztem lekopnának:)


amugy mire kell a dolgozat? mit tanulsz ? pszicho? szociologia? szocmunka?

2010. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az. Ha fiatalabb, felpofoznám. Ha valami 40es pedofil, elfutnék:D


Nem valószínű, hogy odaadnám.


Adnék.


Nem hiszem, hogy észrevenném, de ha igen, akkor visszaadnám. És megmondanám neki, hogy a pénztárca hasznos dolog.


Segítséget kérnék valakitől, aki megbízhatónak néz ki:D


Lefényképezném. Segíatséget kérnék, de nem hoszem, hogy oda mernék menni, lhet, hogy engem is szétvernének. Hívnám a rendőrséget.


Valószínülge szintén elfutnék vagy tudomást sem vennék róluk és mennék tovább simán.:D


16L

2010. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

1...huu nem engedném hogy lesmároljon vannak olyan jó reflexeim hogy képemverjem:D

2...ilyen már többször is volt simán odaadom neki...

3...szerintem adnék neki....

4...felvenném és visszadnám neki:D kivéve ha ismerem akkor poénból megtartanám:D

5...szólnék valakinek hogy segítsen és hivnék mentőt

6...semmit még ha én lennék a legközelebb az esethez akkor talán szolnék hogy héjj de emtudom...

7..a pofájukba röhögnék:D:Daztán adnék nekik egy cigit..inkább azt szivják:D

2010. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm. :) Ötöst írtam. :P
2010. febr. 10. 14:47
 69/70 anonim ***** válasza:

Gratula az ötöshöz:D Egyébként mihez kellett?


Válaszaim dolgozatodon kívül esnek, de sebaj.



1.Meglepődnék, aztán felpofozom, hogy mégis mit képzel.

2.Ez nálam helyzetfüggő. Ha nincs rajt pénz nem adom oda. Ha van és ismerős igen, vadidegennél ha látom, hogy nagyon kétségbe van esve, egyébként nem.

3.Ha nem alkohol és cigi szagú adnék.

4.Ha látom rajt, hogy nagyobb szüksége van rá, mint nekem visszaadom. Ha nem zsebre teszem.

5.Mentőt hívok.

6.Hívom a zsarukat, mivel lány vagyok nem próbálok utánuk futni.

7.Megmondom kösz, nem élek vele, aztán elsietek.

2010. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim válasza:

1.Ellökném magamtól, és leordítanám, hogy mi a fenét képzel magáról

2.Csak úgy adom oda, hogy én tárcsázok, és én hívom fel a számot, és közben figyelem. Elfutni úgysem tudna előlem :)

3.Adnék neki, függetlenül, hogy hogy néz ki. A küldő alapján nem szeretek ítélkezni. Ha piára költi, költse arra, de a lelkiismeretem megnyugodott, hogy segítettem neki.

4.Felvenném, és visszaadnám neki.

5.Megnézem, hogy mi baja, hívok mentőt. Attól hogy így él, még ugyanolyan ember.

6.Rendőrséget hívnám, kiabálnék, és ha az erőviszonyokból úgy látom, akár futnék is, persze ez függ attól is, hogy mennyi cuccom van. (Történt már velem ilyen, ott csak a rendőrséget hívtam)

7.Elutasítanám. (Viszont már történt velem ilyen, hogy odajöttek hozzám drogot venni. Párom megállt egy utcasarkon megkötni a cipőjét, és én meg sötét ruhába, hátizsákkal voltam, és odajöttek, hogy nincs-e füvem:)

2010. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!