Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha? Minimum 50válas...

Mit tennél ha? Minimum 50válasz kellene.

Figyelt kérdés

1. Mennél az utcán és egyszerűen egy idegen lesmárolna?

2. Ha egy ember kölcsönkéri a telefonod, hogy felhvíja egyik ismerősét?

3. Egy idegen kér kettőszáz forintot ételre?

4. Kiesik a meletted sétáló zsebéből 5000Ft?

5. Egy alkholista melletted esik össze?

6. Látod, hogy egy öreg nénit kirabolnak?

7. Ha megállítana 2drogos, hogy vegyél tőlük anyagot?


Minimum 50válasz kellene..Dolgozatot kell erről írnom :S


2010. jan. 17. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

1. Még ha jól is néz ki ellökném magamtól, ha ronda, akkor meg főleg. Nem vagyok én mindenki babája! (De ha egy jó pasi smárol le, annak azért titokban, belül örülnék, még ha nem is mutatnám ki.)

2. Nem adnám oda, mivel sosincs rajta pénz. Amúgy odaadnám, mivel nem hinném, hogy a 6éves, gagyi telefonomat bárki el akarná rabolni:D

3. Hangulat- és emberfüggő. Ha azt látom rajta, hogy nem alkesz (persze lehet, hogy az, csak jól titkolja...), és épp van pénzem, akkor lehet, hogy adnék.

4. Azt hiszem, elraknám, ha senki nem látja:S Mondjuk ha egy idős néni, akin látszik, hogy amúgy is szegény, akkor azt hiszem, visszaadnám.

5. Kihívnám a mentőket. Volt már rá precedens. Leszedtem őt a villamosról, a barátommal, és hívtuk a mentőket.

6. Gázspray mindig van nálam. Ha lenne rá alkalmam, használnám. Ha nem, akkor megpróbálnék szólni egy nálam erősebb embernek. Rendőrség ilyenkor, mint halottnak a csók...:S

7. Gyorsan elhúznék. Gyűlölöm a drogokat, drogosokat, és félek is tőlük.

2010. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:

1.Ha csaj lenne, aki meglehetősen jól néz ki, viszonoznám eme cselekedetét, és céltudatosan a seggére helyezném a tenyerem.

2.Az az ismerőstől függ. Ha olyan ember, akiben bízok, meg ismerem, természetesen odaadnám neki. De akit csak látásból ismerek...hát meggondolnám.

3.Nyílván nem ételre kellene neki, de ha mégis, vennék neki 1 kg kenyeret, és 20 dkg párizsit. Egyen. =)

4.Lehajolok a pénzért, majd az illetőnek a kezébe juttatom. Ha esetleg egy familiárisan hiperaktív, etnikailag túlpigmentált "ember"társam zsebéből esne ki, akkor zsebre vágnám az 5000-est. Visszalopnék egy kicsit a segélyükből. =)

5.Ha mondjuk egy fitalabb lány,fiú, akkor megkeresem a mobiltelenfonját, rákeresek az "Anya" feliratú névre a nevek között, és megnyomom a zöld gombot. Ha viszont egy ápolatlan, öregebb fazon esik össze, ott hagyom, mert nyílván nem először csinálja.

6.Ha mondjuk 100 méteren belül történik, és 1 vagy 2 ember követi el, utánuk futok, és kiverem belőlük a sz*rt is. 3 embert azért nem kockáztatnék meg, mert az veszélyes. =)

7.Természetesen 2 drogost arcomra kiült lágy mosollyal ütlegelnék, és csúnya szitokszavakkal küldeném őket vissza oda, ahonnan előbújtak. ^^


Jó dolgozatot. =D

2010. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

1. Szerintem megütném.

2. Ha az anyját feleségét, rokonát akarja felhívni oda.

3. Ha épp úgy van pénzem adnék.

4. Lehet, hogy eltenném.

5. Kikerülöm, és megyek tovább.

6. megint csak kikerülöm, és megyek tovább. Bár lenne olyan eset is, hogy segítenék. Egy futó ember után nem mennék.

7.Egy szó nélkül elmennék mellettük.

2010. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

1. Ha egy jó csaj bevinném magammal a házamba :D

2. Ha fehér odaadom neki szívesen.

3. Odaadom.

4. Ha látom, higy gazdag megtartom ha nem akkor viszadom neki.

5. Hívok mentőt.

6. A rablót szétrúgom és visszadoma néninek ami az övé.

7. Megverném mind 2-őt :D

2010. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg semmit, mert úgy meglepődnék és megijednék, hogy teljesen lebénulnék.

2. Ha látom, hogy kétségbe van esve, lehet, hogy odaadnám, de inkább adnék neki pénzt telefonfülkére.

3. Adnék neki.

4. Visszaadnám.

5. Mentőt hívnék.

6. Próbálnék neki segíteni, vagy a rendőrséget hívnám.

7. Nem vennék.

2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

1. tuti röhögnék.x'D

2. nincs pénz rajta, és nem is nagyon használom.(:

3. he. még mit nem?xD

4. a lopás bűncselekmény.: D

5. én félek az alkeszoktól.dehamessze vanbeszólok neki.xD

6. epf?: D mit kezdjek?xD

7. fejbe b*snám őket.(:

2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
50%

1. attól függ. ha jó a pasi... XD

2. nem adom oda. semmiképp.

3. neki se XD

4. eltenném. valószínűleg.

5. így járt.

6. ő is.

7. ,,van nekem is, megveszed?" XD

2010. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

1. ha pasi, és jól néz ki, ekkor örülnék, de ha ronda, akkor jól szájba vágnám.

2. valószínűleg nem adnám neki oda, talán ha szimpatikus.

3. nem adnék

4. valószínűleg felvenném, de nem adnám neki vissza, hanem eltenném:(

5. gyorsan elfutnék

6. nemtudom..

7. azt mondanám, hogy "kösz nem" és elmennék.

2010. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:

1. Pofánvágnám.

2. Nem adom oda, mert soha nem adom oda senkinek a telefonomat, ráadásul még pénz sincs rajta egy ideje :D

3. Megmondom neki, hogy nincs nálam pénz, vagy csak annyi, amennyiből éppen hazajutok.

4. Felveszem rögtön és elfutok vele :D

5. Elmegyek mellette, mert félek az alkoholistáktól. Valaki biztos segít neki.(bár tisztában vok vele, h a legtöbb ember is így gondolkodik, és így alig van segítőkész ember a világban. De az alkoholistákat kerülöm)

6. Sajnálom őt, nem lennék a helyében, de én nem tudnék neki segíteni, mert fiatal 45 kg-os lány vagyok. Max. szólnék valakinek.

7. Néznék egy nagyot és sietnék tőlük minél messzebbre menni.

2010. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

1. Felpofoznám és/vagy megrugdosnám. Engem idegen emberek ne smárolgassanak le.

2. Nem hordok magammal telefont, sőt, általában be sincs kapcsolva, hiába van kettő. :D

3. Pénz se nagyon szokott lenni nálam. De ha lenne, akkor kérnék pár perc türelmet, elrohannék a legközelebbi boltba és hoznék neki valami ennivalót.

4. Ha látnám, hogy kinek a zsebéből esik ki, megtartanám. Nyilván egy nyugdíjas, idős néni/bácsi ötezresét visszaadom, míg egy full drága, márkás ruhákba bújtatott, tonnasminkes, mű plázacica ötezresét megtartom. Ezen az alapon döntenék.

5. Kihívnám a mentőt. Már volt hasonló esetre példa, akkoris kihívtam a mentőt, megvártam őket, elvitték.

6. Szintén attól függ. Ha egy ember, akivel el tudok bánni, akkor erélyesen rászólok és megfenyegetem, hogy betöröm az orrát, ha nem tér észhez. Ha viszont nem az én súlycsoportom, vagy többen vannak, akkor szerintem kihívnám a rendőrséget.

7. Megköszönném, de nem kérnék. Nem vagyok vevő az ilyenekre. Utána pedig minél gyorsabban elmennék.

2010. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!