Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tudnám lekötni magam?

Mivel tudnám lekötni magam?

Figyelt kérdés
londonban élek de egyszerüen ez az ország valahogy nem vesz be, anno barátnömmel jöttem ki de már jo ideje elhagyott, nem tudok magammal mit kezdeni, régen lekötöttek a számitogépes játékok de jó ideje már nem, olvasás sem, valahogy semmi sem, nem vagyok nagy igényü megvan mindenem, van pénzem amit el sem tudok szinte költeni. Nagyon nem érzem jol magam a börömben :S magányos vagyok, hazamenni nem akarok hisz otthon sincs a szüleimen kivül senki, ez a facebook is nem tudom minek van.. ha én nem irok embereknek kutya nem irna rám, néha még butaságok is járrnak a fejemben pedig már nem vagyok 17 - 16 éves... de kicsit azt az érzést érzem mint akkor. valakinek nincs kedve beszélni velem? vagy ötlete mivel tudnám terelni a gondolataimat ?

2014. szept. 13. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedned kéne más emberekkel. Biztos van legalább egy olyan ismerősöd, akivel eltudnál menni szórakozóhelyre úgy, hogy közben hozná az ismerősöd az ismerőseit. Aztán szépen kapcsolatokat építenél. Persze ha nagyon magányos vagy, és egy barátod sincs az úgy gáz.

Esetleg kezdj el edzeni saját testsúllyal saját érdekedben, vagy járj terembe ha gondolod és esetleg ott is ismerkedhetsz. Rengeteg lehetőség van, csak nyitottnak kell lenned.

2014. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol? Lehet ott egy kicsit elore lepni, valamerre haladni? Nem kell ennek erdekeben valamit tanulnod, valamit gyakorolnod. Fejlesztheted a tudasid, de ha erre nencs szukseged a fizikumodat meg mindig fejlesztheted,Pl a hosszutavfutas ingyen van es testileg, lelkileg hasznos.

Nincs valami kulonos kepesseged, zene, festeszet, vagy fotozz.A sok kod lehet erdekes tema is.

Minden ember erdekes, egy kulon vilag, ne a menok kozott keresd a baratodat, ne az o eletuket akard masolni.

Keszits tervet a kozelebbi napokra es nezd meg mit tudtal ebbol megvalositani.

2014. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedni kell hanem egy olyan elfoglaltságot keresni ami igazán leköt. Ez nem olyan 1 szerű mint amilyennek latszik de alapos vegiggondolás után fogsz ilyet találni. Azt vedd végig hogy gyermekkorodban mit szerettél csinálni.

Ha ez megvan akkor látni fogod hogy a legtöbb dolgot társaságban is lehet űzni. Esetleg válassz valami jótékonysági elfoglaltságot: segítsd pl a frissen kiérkezetteket vagy valami ilyesmi.

2014. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jàtszani suerettem gépen tiszta kocka voltam a nap 24 óràjàbol simàn toltam a billentyűzetet 28 at de most a telepités aatt megunom :D pedog megvan az über alienware gépem ... azt hittem majd az leköt... majd tolom legújabb assassin screedeket meg miegysmàst... de valahogy nem érdekel... a sport az jó azt bevettem remélem kitartàs is leasz :D
2014. szept. 16. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor mégis csak leköt valami, a sport. Ennek örülök. Fel fogod majd akarni adni, énis feladtam párszor, de már pár hónapja kitartóan street workoutozok (saját testsúlyos edzés). Viszont van ami motivál, mindig magadban kell megtalálnod a motivációt és megkérdezni magadtól: Miért csinálom?

Hogy tanulj is valamit, okosodj ebben a témában, ne und meg hamar ajánlom, hogy olvasgass könyveket. Netről letölthetőek. Pl saját testsúlyos edzés "szentírása" nálam a Fegyencedzés c. könyv. Aztán ajánlom még Pavel Tsatsouline könyveit, nekem a Meztelen harcos tetszett nagyon.

Szóval van mit csinálni bőven, bármibe is kezdesz bele. :)

Kitartás!

2014. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sport milyen!

Ha van sok pénzed, akkor vállalkozz. Csinálj bowling pályát, falteniszt, fitnesz gépekkel teli termet....

Az ötletért kérek jutalékot. :)

Utazd körbe a világot, ameddig a végére érsz, érettebb leszel.és tudod mit akarsz kezdeni magaddal.

Gyerekkorodban mi volt az álmod? Mi szerettél volna lenni? Itt az idő emlékezni, és megvalósítani azokat.

Merj álmodni, merj nagyot álmodni, mi lennél, ha idő, és pénz nem számítana, mi lettél volna régebben?

2014. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!