Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi értelme az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme az életemnek párkapcsolat nélkül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy 23 éves vagyok, de még eddig egy kapcsolatom se jött össze. 3 kapcsolatom volt eddig, nem rég pedig egy ismerkedés se jött össze. Volt olyan amikor engem hagyott ott egy fiú faképnél. Úgy érzem nekem soha nem lesz senkim. Hiába csinálok valamit, próbálom lefoglalni magamat, még is hiányzik hogy egy fiú igazán őszintén csak engem szeressen. Nem akarok egyedül meghalni.

NEM AKAROK ITT A GYK-N ISMERKEDNI!!!! NEM IS EMIATT ÍRTAM KI A KÉRDÉST!


2014. aug. 8. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedjünk személyesen.
2014. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor öltözz úgy hogy felfigyeljenek rád a pasik ! :D (nem qurvás öltözködödésre gondoltam :)
2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legyél szexi csaj, a magad módján. :)
2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 KnightBalazs ***** válasza:
Irhatok neked? Nem ismerkedés céljából csak elbeszélés képpen.
2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs értelme az életednek párkapcsolat nélkül? Ezt nem értem.
2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök rosszul, ápolt vagyok, még kövér se vagyok, de nem vagyok anorexiás sem. Viszont nem követem az ilyen divatokat pl. nem járok szoláriumba azért hogy barna legyek, mert fehér bőrű vagyok.
2014. aug. 8. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyet..

"NEM AKAROK ITT A GYK-N ISMERKEDNI!!!! NEM IS EMIATT ÍRTAM KI A KÉRDÉST!"


Pedig itt is lehet találni értelmes embert, meg párt is tapasztalat szóval nem tudom mit vagy úgy oda hogy én itt nem ismerkedem blabla, lehet találnál itt is párt pl.

2014. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Drága gyermekem, az utad több felé ágazik, te a rossz úton indultál el, kérlek térj vissza az elejéhez és válaszd a sárga köves utat.
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nyugi cicamica, ha ilyen kis arrogáns bigevagy ne csodálkozz ha lekopnak a palik rólad.
2014. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
menj ki külföldre :)
2014. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!