Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életemnek hogy ha semmi öröm nem ér az életben, csak szenvedés? Akit én szeretnék az engem nem szeret, aki engem szeret az meg nekem nem kell.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
nem is érdemes élni jogos..kötél..
2014. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán a pozitív hozzáàllás az élethez...
2014. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát úgy tényleg semmi. De legalább van otthon net
2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
te még csak ne szólj semmit!Akit én szeretnék az engem nem szeret,de engem meg nem szeret senki. Szal örülj hogy valaki szeret
2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Foglald el magad!

Sport,cigi, alkohol, olvass vagy mit tudom en :D

2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg azok a mázlista palesztinok, akiknek izrael bombázza az iskoláikat, templomaikat, lakóházaikat, városaikat. Az a sok mázlista éhező afrikai és nyomorgó indiai. Nekik legalább normális problémáik vannak a szemetek. Neked meg ily sanyarú sors jut :( ajjajj te szegény. Gondolom milyen rossz lehet ezzel a tudattal élni, kinyitni a teli hűtőt megreggelizni, egész nap GYK-n írogatni, megebédelni a McDöncibe, szürke hétköznapok, sivár élet. Tök sz*r lehet, hogy reggel van mit felvenned, miután kijössz a meleg zuhany alól...szerintem légy öngyilkos, mert elviselhetetlen életed lehet.
2014. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyit mondok nekem is szar az életem,még jobban mint itt egyeseknek.De mégis jól érzem magam,mert nem erőltetek semmit,és élek,ennyi.Ha eljön az ideje a dolgoknak eljön.Észre kellenne venni a jót az életben.
2014. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem csak a szenvedés jut az életben.
2014. jún. 27. 13:40
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os attól hogy itt jók a körülmények(idézőjelbe),attól lehet az embernek gondja,ugyanolyan szar gondja.Attólhogy megvan valami az nem boldogít
2014. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha neked tényleg csak a pártalálás az életcélod, akkor tényleg semmi.
2014. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!