Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nincs jogom ítélkezni?

Tényleg nincs jogom ítélkezni?

Figyelt kérdés

A párom tegnap összeveszett velem, mert szerinte irigylem az exét, amiért gazdag, én meg szegény vagyok. Mondtam, hogy nem tudok irigyelni egy olyan embert, aki azért gazdag, mert az anyukája egy milliomos kitartott szeretöje, a csaj meg szintén anyagi okokból házasodott (ehm, föként).

Meg hogy a pasi igenis szereti a csaj anyját és fordítva, csak nem akar elvállni, mert így kényelmesebb. (Már tizenévek óta)

Erre megkaptam, hogy nincs jogom ítélkezni, az a csaj meg az anyukája tiszteletre méltó emberek, akik elég ravaszak és szépek voltak ahhoz, hogy ezt megengedhessék maguknak. Ha nekem ez nem sikerült, vessek magamra.


Komolyan irigy és megkeseredett ember lennék, aki mások magánéletében vájkál?


2014. szept. 19. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigy vagy& túl sokat foglalkozol a más dolgával. Arra vagy irigy, hogy neki van&hogy neked nincs, az meg, hogy ki hogy jutott pénzhez, nem a te bajod. Nem te teszed szét a lábad&ha neki ez megfelel, akkor ennyi. :)

Megállapítottad, hogy kinek miből, hogyan van pénze & legyen elég. Foglalkozz magaddal, próbálj azon gondolkozni, hogy milyen módon tudsz több pénzt keresni. Pl. Hobbidból, másodállásból, vagy munkahelyváltás miatt, ha van arra lehetőség. Nem kell csámcsogni másokon, azért kell tenni, hogy jobb legyen.

2014. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Tegnap kaptál egy rahedli választ.
2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
A tegnapi válaszokból elég mazsolázni...ha neked egy ilyen ember kell, akkor te sem vagy százas az fix!
2014. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod, hogy ki miért házasodik, ki miért válik, miért nem válik?

Tényleg irigy vagy.

2014. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah , hogy a kérdésnek volt már előzménye? Bemásolnátok?
2014. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi! :)


Válaszom egyébként továbbra is az, hogy valamilyen szinten irigy vagy, másrészt ha neked egy ilyen pasi kell, aki sóvárog az exe meg annak pénze után, akkor ezt el kell viselned. De csak ideig - óráig, mert az első adandó alkalommal keres egy pénzes csajt, vagy visszamegy az exhez-ennek esélye se sok, szerintem a fiú nem kell már, azért lett a tiéd.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de én ezzel a fiúval nem terveznék & nem is számolnék, hogy mi lesz 5 év múlva..

2014. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!