Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van jogom megkérni a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom megkérni a feleségem hogy legyen csinosabb?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nem érzem olyan vonzónak mint régebben, biztos vagyok benne hogy edzéssel, és egy kis futással tökéletes alakja lehetne. Van jogom ilyesmire kérni, vagy ez önzőség? Sokat változott már, pozitívan, és szeretne nekem tetszeni, de ha ez tényleg így van még egy kicsit kellene. Én is teszek érte hogy jól nézzek ki.
2013. okt. 3. 11:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Szülés után van?

Átvállalsz valami otthoni feladatot, amíg ő futkos?

Magának tetszik?


Most nem tetszik? Mert ha kb 3kg van rajta, az nem oszt, nem szoroz. Hány éves? Ha nem 18, nem olyan könnyű ledobni a kilókat.

2013. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Dicsérd és akkor őt is jóérzéssel fogja eltölteni,hogy van eredménye annak amit csinál.Hisz te magad irtad hogy már poz irányba változott.. Szerintem futni veled is elmehet,az társsal baráttal sokkal jobb.:)
2013. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Csináljátok együtt, támogasd, segíts neki, legyen belőle közös program, érezze, hogy mellette vagy, törődsz vele.

Pl: nem lenne kedved eljönni velem úszni? Úsztok egy jót, közben szauna, kicsit üldögéltek a meleg vízben és így a sport is benne volt meg a szórakozás is, anélkül, hogy bántó lettél volna vagy kellemetlen lett volna.

2013. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Jogilag nem lehetséges, mert kimeríti a BTK 222. § -t.

Sajnos ez van, a jog kemény dolog.

2013. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szülés után igen, de 1.5 évvel, már rengeteget ledobott, és igazából szinte még jobb is volt kicsit pufin, olyan édes volt és szerettem úgy. Rengetegett fogyott, de ugye a bőrön ez meglátszik, ezen lehetne szerintem javítani. 30 éves egyébként.

Csak kicsit önzőnek és rossznak érzem magam emiatt, hogy nem tudom elfogadni 100%-osnak akárhogy is néz ki. Vagyis elfogadom, hanem az a bizonyos vonzalom csorbult kicsit. De nem a szülés miatt, még csinibb mint előtte.

2013. okt. 3. 11:55
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha a hasán lévő bőrre gondolsz, az nem ugrik csak úgy vissza.
2013. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos a közös programok jelenleg nem kivitelezhetőek, 1400 km választ el és csak 2 havonta találkozunk 1 hetet :( de egyébként úgy lenne jó igen... én sem vagyok tökéletes, de ha alkalmam van mozgatom magam, ill a meló is látszik azért.
2013. okt. 3. 11:57
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Hasonló helyzetben vagyok a párommal. na csinos vagyok szerinte, csak mivel az alakom miatt mindig rosszul érzem magam, így leült velem és megbeszéltük a dolgot. azt mondta, h nem azért kér meg, h sportoljak, mert baj lenne az alakommal, hanem mert azt akarja, h egészséges legyek és sokáig velem akar élni. Így azóta együtt járunk futni, bicajozni, sokat sétálunk, odafigyelünk az étkezésre és komolyan jó buli :) Szerintem te is inkább azért kérd őt a sportolásra, h egészséges maradjon, ne pedig azért, h neked tetszen... mert pl. te megteszel mindent, h tetszél neki?
2013. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
A bőrrel sajnos nem tud mit kezdeni, az alkati adottság, csak a plasztikai műtét van, ami segít, de az sem 100%-os.
2013. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

"1400 km választ el és csak 2 havonta találkozunk 1 hetet "


Tényleg nagyon szeretheted, ha a bőrproblémáira koncentrálsz amikor csak kéthavonta látod.


Szerintem amikor találkoztok csak szeresd, nem éreztesd a szülés utáni változásokat.

A hason lévő bőr meg ha striás, akkor max plasztikázható, egy kis futkosástól még senkinek nem tűnt el. Javítani nem lehet rajta. No meg minél többet fogy, annál csúnyább lesz neki, amit leszel szíves tudomásul venni, ha már a közös gyereketek kihordása közben lett ilyen.

2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!