Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság mentesítene a...

Az öngyilkosság mentesítene a problémá (k) tól?

Figyelt kérdés

Néha már annyira elegem van. Míg mást egy szál cigaretta nyugtat meg, engem valami egészen más dolog gondolata.


25/F



2014. okt. 3. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor hisztizz csak tovább nyugodtan. Én nem haragszom rád, mert egyrészt szerintem csak éretlen vagy, másrészt meg úgysem az én dolgom. Azt viszont baromi szomorúnak és nagy bunkóságnak tartom, hogy így viszonyulsz ahhoz, aki veszi a fáradságot és választ ír a kérdésedre. Értem, hogy frusztrált vagy és jól esik ezt másra kivetíteni, de önuralom is létezik a világon...
2014. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na most fejeztem be. Nem bírom tovább, viszlát.
2014. okt. 5. 12:07
 13/16 anonim ***** válasza:
18 év alatt képtelen vagy megtanulni, akkor nem a tanárban van a hiba, hanem benned. Károghatsz akárhogyan és okolhatsz mindenki mást.
2014. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sok sikertelen vizsga frusztrálttá teszi az embert. Valamin változtatni kell. Biztos, hogy nem a vizsgáztató tanárokban van a hiba, mert nekik nem érdekük, hogy újra jöjjön valaki vizsgázni, abból mindig van elég. Egy tanár mindig azt engedi át, aki megüti a szintet. Manapság inkább alámennek a szintnek, mint hogy túl sokat követelnének, mert boldog-boldogtalan érettségit, diplomát meg nyelvvizsgát akar, azok is, akik nem elég okosak.
2014. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mi újság, kérdező?

amúgy nem lehet, hogy talán másfajta nyelvvizsgát kéne megpróbálnod? vagy más nyelvet nem tanultál? esetleg abból egy nyelvvizsga?

2014. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem, inkább gyújts rá és kapcsold be a rádiót.

Rádió top 88.8 online is lehet hallgatni.

A negatív gondolatoknak pedig: HESS! Csapd agyon őket, mint a legyet.

Szerintem, kezdj el olaszul tanulni, az olasz nyelv segít jobban megtanulni és megérteni az angol nyelvet. Tapasztalat. Ráadásul, nagyon hamar elsajátítható. Ha komolyan veszed, pár hónap alatt megvan; és angolból is sokkal jobb leszel.

(Amúgy valami rémlik, hogy olvastam olyasmit, hogy a nyelvvizsgákon olyan rossz minőségű hangfelvételek álltak a hallgatók rendelkezésére, hogy sokan alig értettek belőle valamit. De azóta változott.)

Szerintem mindenképp menj el a vizsgára.

2014. nov. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!