Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig én fekszek le bőven a...

Mindig én fekszek le bőven a legkésőbb itthon aludni, nem kéne ilyen későn aludnom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, ha másnap iskola van akkor kb. 23-0 közöttig maradok fent, ha nincs akkor 0-1ig is simán, addig gépezek.

De itthon az anyámék lefekszenek már 22 órakor az anyám 21 órakor, a testvérem aki 25 éves az is olyasmi időben.

Most ez rossz amit én csinálok? Baj, hogy később fekszek le, és nem akkor amikor ők?


2014. okt. 4. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy totál felesleges kérdés.
2014. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez most valami vicc?! Vagy milyen kérdés ez?!
2014. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem baj, en is sokszor 12 fele tudok csak elaludni. addig tanulok vagy a baratommal vagyok.

de másnap a suliban nem is tudok ugy figyelni. hosszabb tavon mindenkeppen jobb ha ki tudod aludni magad. de neked kell kitapasztalni mennyi alvas szukseges.

de ha te is faradt vagy ilyenkor másnap, akkor ne maradj fent addig

2014. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A "Gyakori kérdések"-et át lehetne lassan nevezni "Felesleges kérdések"-re.

Igen, baj, hogy később fekszel le, sőt, az is baj, hogy nem ugyanolyan piros pöttyös bögréből iszod az esti kakaódat, mint ők. De még az is baj, hogy nem ugyanolyan klottgatyában alszol, mint apád, és nincs rajta olyan hálóing, mint anyádon.

(ha nem érted, amit írtam, nézz utána az "irónia" kifejezés jelentésének)

2014. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt hittem rad marad a hazimunka, a tobbi csaladtag meg magadra hagy v vmi ilyesmi...


tenyleg felesleges kerdes. erdemes ejfel elott aludni, akkor regeneralodik a legjobban a szervezet. ha foglalkoztat, valtoztass a szokasaidon. mondjuk 7koznap 11, p-szo ejfel. az csak egy ora elteres, megis "emberibb" idopont

2014. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egyforma az emberek alvásigénye, ha ettől függetlenül fel tudsz kelni időben és nincs rossz hatással a napodra, az energiádra, akkor nincs ezzel semmi baj.
2014. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan nyomtam ennyi idős koromban (bár hétvégén inkább a 2-3 volt a jellemző, extrém esetben 4), de mióta dolgozom, eszembe nincs eddig fent lenni hétvégén (hétköznap továbbra is 11-éjfél a jellemző, mert sosem jutok a dolgok végére).

Bajt akkor jelent, ha ebből konfliktusod lesz (pl mert felébreszted őket, vagy délelőtt folyamán alszol, így nem tudsz besegíteni).

2014. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha neked nem rossz és nem zavarsz senkit, akkor miért lenne baj?


Nálunk ugyanez a helyzet, csak én jóval tovább ébren vagyok. Általában 1 és 3 óra között szoktam lefeküdni, akkor is, ha másnap meló van. Egyszerűen nem tudok hamarabb elaludni.

2014. okt. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!